Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 28. Hetes genetikai...

Ma voltam 28. Hetes genetikai vizsgálaton, az eredmény nem tetszik nagyon félek, mit jelent?

Figyelt kérdés
: Bal oldali hátsó szarv tágassága 9.2 mm-es (a normál érték hátárához közelít). És elküldtek 2 hét múlva kontrollra azt mondják ne ijedjek meg meg bla bla könnyű mondani, persze...hiszen még is a fejéről van szó! Most érzem magam igazi anya tigrisnek magam féltem nagyon. Pontosan mit jelent ez a leírás vagy minden rendben van még is?

2013. dec. 19. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam ez mit jelent, ezért beírtam a keresőbe. Míg itt várod a megfelelő személy válaszát, szerintem olvasgasd el a történeteket is a neten. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2013. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy az agykamra tágasságáról van szó?

Koncentrálj arra, hogy a normán belül van a mért érték, jó eséllyel a kontrollnál is így lesz.

Ha mégsem, és ne adj isten kiderül, hogy tényleg valami rendellenesség van az agyvíz elvezetésében, akkor még mindig szerencsés a gyermek a bajban, mert időben felfedezték, és remélhetőleg sönt műtéttel kezelni is tudják az állapotát. Sok kisgyerek rohangál a játszótereken, akikről nem gondolnád, hogy ilyen műtétjük volt. De remélhetőleg a te babádnak kutya baja.

Az én kisfiamnál is agykamra aszimetriát állapítottak meg egy újszülöttkori ultrahangvizsgálaton. Kb egy évig kellett kontrollra hordani, szerencsére jó nagy volt a kutacsa, lehetett ultrahangozni a fejét. Azzal nyugtatott a doktor, hogy valószínűleg sok felnőttnél is vannak ilyen minimális eltérések, csak ugye a mi fejünket senki se vizsgálta ultrahanggal. A gyereknek se lett problémája, már nem is emlékszem fenmaradt-e az eltérés, vagy elnőtte.

2013. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28. héten is van ilyen vizsgálat? Azt hittem a 20. körül van..
2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 30. héten van, de ettől sok helyen eltérnek.
2013. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!