Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja Fura teltség érzetem van. Reggel az első cigim utan nagyon megszédülök. Hányingerem 2 napja folyamatos. A mensesem sem volt a szokásos.1 napig normális azután meg a tampont fel sem tudtam rakni, tiszta száraz és "zárt" volt a hüvelyem! Es a maradék 3 nap barnás színű volt. Nem érzek ízeket sem! És hasmenésem is van. Mintha viz jönne belőlem

2013. dec. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt menzeszed, még ha nem is normális, akkor nem valószínű. De miért nem tesztelsz? Ha az vagy, akkor már ki mutatja, hiszen volt egy 'nem normális' menzeszed.
2013. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és kiderül, de szerintem inkább elkaptad a vírust.
2013. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül terhes lettél?
2013. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem még, mert erre már sokszor ráfaragtam.Elvileg a héten meg kell betegednem, uh várok! Az szédülés azóta is megvan. Köszi a válaszokat.
2014. jan. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!