Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Azon...

6 hetes terhes vagyok. Azon kívül hogy fájnak a melleim és fáradékonyabb vagyok nincs semmi panaszom. Ez normális? Vagy valami bajt jelent?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális, én 8 hetesen mentem el, mert nem jött meg, és akkor már volt szívhangja a kicsinek.

Nekem csak a gyakori vizelési inger volt , semmi hányinger, semmi mellfeszülés.

Azóta is könnyű terhességem van.

30 hetes kismami.

2008. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nekem is annyi tünetem volt, mint neked. Aztán a 7. héttől rámtört az émelygés, hányinger, és szinte egész nap elkísért. Enni is alig tudtam valamit. Lehet persze, hogy téged ez elkerül, de még az elején vagy, bármi jöhet.
2008. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Valaki terhességi vészes hányásba szenved. Valaki meg észre sem veszi hogy kismama. Nekem se volt semmi bajom. 14 hetes kismama voltam amikor kiderült. semmi jelét nem adta. Erre mondják hogy fiad lesz. Nekem bejött... :)
2008. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülj, hogy eddig nem tapasztaltál semmi rosszat. Bár az is igaz, hogy még nagyon az elején vagy, a java még most jön. Mindenki másképp éli meg a terhességét, de kívánom, Neked könnyű legyen!

Boldog babavárást és vigyázz magadra!

2008. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy az.
2008. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen! Én ekkor még nem is tudtam, hogy az vagyok! Majd később jönni fognak ám azok a panaszok, de bár ne jönnének :)főleg a vége felé lesz terhes a várandósság.

üdv. 34 hetes kismama

2008. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Előfordulhat, hogy nem is lesznek tüneteid, de én is ezt hittem, most peddig minden reggel és este hányingerrel küzdők. 7 hetes babás
2008. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!