Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség 3 honapjában...

Ha terhesség 3 honapjában hány mindig valaki akkor sokat tud fogyni? én 5 kg ot fogytam. Ez sok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Attól függ, hogy mennyi idő alatt sikerült leadni az 5 kilót. Orvosod, védőnőd mit szólt hozzá? Erzsók
2008. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en hanytam meg 26hetesen is,de max 2-3kg fogytam,most 33hetes vagyok mar nem hanyok,de meg most is hanyingerem van mindig,es semmi etvagyam a33het alatt.azert kerdezd meg a dokidat nemsok kicsit az5kg.jobbulast
2008. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 6 hetes kortol hányok most 11 hetes vagyok. - 5 kg om van. és 62 kg rol kezdtem
2008. júl. 14. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Akkor elvileg még egy heted van a rossz napokból. A legtöbb esetben betöltött 12 hétig tart a hányás.Ajánlanám a Magne B6-ot akár 3x1-2 adagban és Elevit vagy más kismama vitamin. Többször egyél, igyál kis mennyiségeket.Akár enyhén hűtötten.Válogasd meg ételeidet!! Javasolnám a teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukat,natur tejtermékeket, sovány husokat,zöldség (akár nyersen, jól megmosva), gyümölcsök.Folyadéknak szénsavmentes ásványvíz.Tegyél este ágyad mellé 2-3 szem háztartási kekszet vagy teljes kiőrlésű lisztből készült pár falat kenyeret (nylon zacsiba, hogy ne száradjon meg reggelre). Ágyból kiszállás előtt edd meg. Ha mégsem múlna el, beszélj orvosoddal.Erzsók próbált segíteni
2008. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 10 hetes vagyok, 6. héttől hányok, és 3 kg-t fogytam... azt mondták ez nem sok eddig
2008. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!