Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz? A dokim szerint...

Tényleg igaz? A dokim szerint örüljek, hogy állandó hányingerem van, mert Czeizel E. szerint kisebb a vetélés esélye annál, aki állandóan rosszul van. De én nem értem, milyen összefüggés lehet ezek között?! Valaki tud erről valamit? Vagy nem is igaz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 07:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom igaz-e.Én az elején beszélgettem a dokimmal kérdezte,hogy vagyok stb...és mondtam neki,hogy hánytm éppen tegnap.Ő akkor mondta,hogy ez jó mert azt jelenti normális ütemben fejlődik a baba.
2009. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne is mondd! Még éjszaka (jobban mondva hajnalban) is kínoz. Sajna 1-2x mindig ki kell mennem pisilni éjjel, és utána nem bírok elaludni a hányingertől. Aztán délelőtt egy fokkal jobb, de délutánra, estére megint előjön. Nekem azt írták itt, hogy azért megnyugtató, mert a bébi miatt termelődik olyan hormon, ami a hányingert okozza. Ha nem lenne jól a bébi, vagy nem fejlődne, nem lenne a hányinger sem.

DE!!!

Valakinél egyébként sincs, úgyhogy nem kell arra gondolni, hogy akinek nincs hányingere, annál baj van.

Szóval örüljünk neki.

2009. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, abszolút együtt érzek veled! egész nap az asztal sarkát markolom a munkahelyemen, és próbálom visszafogni a rókát. Néha sikerül, néha nem. Viszont a baba miatt parázok is, mert napok óta csak pár szem ropit tudok enni, és a rókával gondolom a vitaminok is kijönnek :( ilyenkor mindig a fenti kérdésemmel nyugtatom magamat, hogy nem baj, legalább ezek szerint jól van a babám. 5+5 hetes vagyok
2009. nov. 27. 07:46
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet van benne valami,de erre tényleg nem lehet alapozni.Nekem egyszer sem volt hányingerem ,összesen egyszer hánytam,akkor is olyan migrénes fejfájásom volt,hogy szerintem attól.És jól vagyunk hál istennek:-)))Szóval akinek nincsen az se ijjedjen meg:-))15+4hetes kismami
2009. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Igen, ezért írtam le a DE!!! utáni részt. Az örüljön, akinek nincs, viszont mi meg ha már van, ennek örüljünk, mert jelzés értékű. Csak nehéz elviselni.
2009. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mikor megkérdezte a dokim hogy hogy vagyok, panaszkodtam neki hogy 24 órás hányingeres vagyok . Erre az volt a válasza hogy az jó. A védőnő ismerősömtől kérdeztem meg a dolgot, azt mondta hogy erős terhességet jelez a hányinger. Mikor szenvedek és nyügösködöm itthon a párom megkérdezi hogy mi a baj , mondom neki hogy hányigerem van erre mindíg az a válasza hogy " az jóóó!" Már 14 hetes vagyok de én még mindíg reggel a wc-met ölelgetem.
2009. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
még 14 hetesen is tart??? Jézusom...akkor még nekem is meg van az esély, hogy akár még 9 hétig is eltarthat ez az állapot?? pfff...
2009. nov. 27. 08:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,hogy pl. az Elevit szedése csökkenti a rosszullétet.Hogy vagytok ezzel?
2009. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hát ez nagy hülyeség, szervezet kérdése kinek-hogy reagál.barátnőm 8hétig hányt (szinte folyamatosan), és sajnos elment a baba.én 21.hónapig hánytam,már 16hónapos a kisfiam.másik ismerősöm soha nem hányt,egy rosszul lét se most 18hónapos a kislánya.
2009. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8:43-as vagyok.

nekem mindegy volt mit szedtem, mit ettem-ittam, mikor, sajnos ilyen sokáig hánytam.

2009. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!