Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik ez? A doki...

Hogy működik ez? A doki megmondja mennyit kér szülésnél pénzt vagy nekünk kell saccolni, hogy mennyit adjuk? Ti hogy csináljátok, mennyit fizettek a havi magán vizsgálatért és aztán szülésért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A magánvizsgálaton a doki tarifáját fizeted.Egyik ismerősöm most szült és mondta,hogy a császárosok 50.000-et adtak,a simán szülők 40.000-et.
2009. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én minden orvosnál meg szoktam kérdezni.

A vizsgálatoknál is és a beavatkozásoknál is, tehát megkérdeztem, hogy a szülést mennyiért vállalja el.

A vizsgálatokért 5000 Ft-ot kért, a szülésért 25 ezret.

Akik nem kérdezték meg jóval többet fizettek ennél.

Igy viszont szerintem tisztázva van a dolog, senki nem érzi úgy, hogy valami nem stimmel.

2009. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem mennyit kér.

Úgy szokott lenni, hogy egy magánrendelési alkalom díja megszorozva 10-zel. Nála is így volt, egy alkalom nála 6e volt, a szülés 60e.

2009. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én megkérdeztem a védőnőmet anno, és ezzel egyeztettem a saját gondolatomat.

a vizsgálatokért 7000et fizettem, ezt természetesen megkérdeztem, de ki is volt írva.

a szülés után 40ezret adtam.

de ez várostól, orvostól függ.

2009. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok erről szóló kérdés volt már rengeteg válasszal, ezekből kiderül, hogy van olyan orvos, aki kerek-perec megmondja, hogy mennyit akar kapni, mástól meg kell kérdezni, és vagy válaszol egy összeget, vagy rátok bízza. Egy olyat is olvastam, hogy a doki nem fogadott el pénzt!!! Állítólag általában a magán vizsgálati díj tízszerese a szülés :P

Én nem fizetek, csak azt írom, amit olvastam :)

2009. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
neharagudjatok de én nem fizetek ez olyan mintha azért fizetnék hogy gyerekem legyen kapnak ök elég szép kis össszeget!!elsö két rendelésnél adtam pénzt a gyerekre kell költenem nem a dokira!!
2009. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz!Én sem fogok fizetni egy kanyit sem!Kb. 10x többet keres mint én és még én tartsam el a fizetésemből csak azért,hogy megvágja a gátam és összevarrja seggem...már bocsánat!Ez a dolog még azért működik ,mert még mindig van aki hisz benne és így pénzeli a dokikat!Ezért mindenkitől elvárják,hogy perkáljanak...és ezért én haragszom!
2009. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keverjük össze, hogy valakinek magándokija van, vagy nem.

Amennyibe nem, akkor ne fizet.

De a magánorvost én azért fizetem, hogy éjjel-nappal a rendelkezésemre álljon, válaszoljon a telefonjaimra, ha felhívom, mert valamit nem tudok és fizetem azért, hogy az ünnepi vacsorát is otthagyja és akórházba jöjjön, ha én szülök.

Ezért pénz jár.

2009. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah meg 100 esetből 80-nál valamilyen kifogás miatt nincs ott az orvos!Akinek ezért jár vagy járna a pénz!De ez már más kérdés!
2009. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is magánhoz járok,nyilván akkor megkérdezem az a tuti.Nem merek csak ugy menni orvoshoz,hogy mindig más nézzen meg,mert egyik ezt mondaná másik azt,így is vannak kissebb gondjaim a terhességgel.Mégegyszer köszi.
2009. nov. 27. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!