Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik h 13+2 hetesen erezzem...

Letezik h 13+2 hetesen erezzem a babam? Elso baba

Figyelt kérdés

ma reggel ota felfigyeltem, egy olyan erzere mintha (h is irjam le) jobb oldalt, de volt h bal oldalt ilyen kis pici kopogast ereznek, mintha egy ideg osszerandulna...

a gyomrom mindig mocorog hallhatoan is, de ez olyan mas volt, lehetseges ilyen koran elso babanal?



2014. jan. 2. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ezek még csak a bélmozgások ahogy igazodik
2014. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
én 12+6 vagyok, de kb 10 héttől kezdve érzek ilyen idegrángást, este és reggel főleg, ha az ágyban fekszem, nem mindig ugyanott, de mindig elől a hasfalnál, a köldök alatt. Pici kopogás, de sok pici kopogás egymás után. mintha sok buborék ütközne a hasfalamnak. A párom odatette a kezét ő is érezte. Az anyósom az első babáját már a 8. héten érezte elmondása szerint. Nem lehetetlen :)
2014. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, en is olyat erzek, alltalaban 2szer egymas utan...

erdekes:) mostmar figyelni fogom az biztos, aztan majd kiderul h valoban ot erzem e:)

2014. jan. 2. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol helyezkedik el a lepényed?
2014. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!