Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a picimnek? 5+4 hetes...

Árthat a picimnek? 5+4 hetes vagyok, erősen köhögök és az orrom is folyik. Az előbb amikor köhögtem belenyilalt a fájdalom a hasamba.

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Semi baj, fog még "bekeményedni, begörcsölni" is. Amit tehetsz, amikor köhögsz, tüsszentesz, akkor összehúzod magad, megfogod a pocidat és kiengeded a tüsszentést. Tudod, nem fojtod el, mert az nyomást eredményez nem csak a fejben, hanem ott lent is. Nem lesz baj, kihaltunk volna már ha ez gondot okozna. Mellesleg múlt héten voltam megfázva és feltettem ugyen ezt a kérdést. :)
2009. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A baba könnyedén átvészeli a fertőzést, nem lesz tőle baja. Amitől óvakodni kell, az a tartós, magas láz. Egy napnál tovább tartó, 38 fok feletti láz fejlődési rendellenességet, vetélést okozhat, ezért mindenáron, akár gyógyszeresen is le kell nyomni.
2009. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!