Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a szüléstől! Tudom,...

Rettegek a szüléstől! Tudom, hogy mindenki kibírja stb, de annyira félek.37 hetes leszek holnap és ketyeg az órám. Minden este úgy fekszem le, hogy mivan ha. és még nem állok rá kész. Más is volt így? Nagyon -nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szia, volt egy időszak a 36-37. hét körül, amikor én is úgy feküdtem le aludni este, hogy úristen, mi lesz ha beindul, készen állok én erre? Utáltam az estéket, mert mindig ez az érzés várt, a nappalok elteltek ezzel-azzal. Ez az érzés egyik napról a másikra elmúlt. Mára vagyok kiírva, de még jól érzi bent magát a kislegény. Az elmúlt napok, hetek már türelmetlenségben, izgatottságban telnek, folyton azt "lesem", hogy mikor indul be végre. Első baba, így lehet azért, mert nem tudom, hogy mi is vár rám ott a szülőszobán, de már egyáltalán nem félek. Nagyon várom, hogy milyen is lesz a pici, jó lenne már találkozni vele. Lehet a második babánál nem fog elmúlni a félelem, mert tudni fogom milyen fájdalommal jár a szülés.

Kitartást Neked, pár nap és a félelem átalakul izgalommá, türelmetlen várakozássá :)

2014. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es, az egy dolog, hogy hány diplomád van.... a válaszod minősített, tök mindegy, milyen papírod és hány szülésed van/volt.
2014. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írtam, a diplomát CSAK AZÈRT említettem, mert a kérdezö az IQ-mat vonta kétségbe.


Az meg, hogy szerintem beteges dolog a szüléstöl RETTEGNI, igaz. Minden egészséges nö ugyan valamennyire TART a szüléstöl, de ki már elöre pánikba esik, azzal valami nem stimmel. VAGY pánikbeteg, VAGY egyszerüen keres magának valami problémát, ha nincs.


Év ezredeken óta szülnek a nök, és minden korban természetesnek tartották, meg azt is, hogy fájdalommal jár, de emiatt pánikba esni nem volt szokás. Pdeig régebben sokkal több oka lett volna erre a nöknek, mint ma, amikor kórházban és megfelelö orvosi ellátás mellett szülhetnek.

2014. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nahát ha mérnöki diplomád van, akkor TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI!!!! Talán a diplomával elvárható lenne. És én (két diplomával, a témához semmi köze, úgyhogy nem kérkedek) tudom azt, hogy SAJNOS a végzettséggel nem adnak együtt intelligenciát. Te egy mintapéldája vagy ennek!!!
2014. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!