Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 7. Heténél járok,...

Terhességem 7. Heténél járok, de mostanra a legtöbb terhességi tünetem elmúlt. Normális ez? Mással is elôfordult?

Figyelt kérdés

Tény, hogy elég kipihent vagyok, talan ez is közrejatszik...

De félek,hogy valami nincs rendben...ultrahangra pedig csak egy hét múlva mehetek...


2014. jan. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 6+2 hetes vagyok, s enyhe hányingerem van néha csak s esténként meg néha napközben szurkál a hasam alja. Holnap megyek dokihoz , remélem minden rendben lesz. Az elején nagyon fájtak a melleim de vagy 4 napja már nem s emiatt én is aggódom. Eddig hánytam is kétnaponta de már azt sem , csak mikor éhes vagyok akkor van hányingerem. Remélem minden rendben lesz veled is s velem is.
2014. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen normális de ez nemazt jelenti hogy pár hét mulva nem jön ujra elö. sok kiamamának jönnek mennek a tünetek van akinek meg az az elsö tünete amikor elkezd nöni a pocakja addig semmi tünet nincs.
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt tünetem egész terhességem alatt. Nyugi, biztos minden rendben van.
2014. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Elsikné Ivett válasza:

Szia.Ez teljesen normalis.Mindenkinek mashogy reagal a szervezete az "uj" dolgokra :) En pl. Az elso trimeszterben talan 3x hanytam. Terhessegi tuneteim ezen kivul nem is voltak, igazan csak most kezd alakulni mar a 29. heten (hat fajas, derek fajas, bordafajdalom es tarsai) Orulj neki, hogy "jol" viseled az aldott allapotot es tovabbi jo babavarast Neked :)

28 hkm

2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!