Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken megyek 12. heti...

Pénteken megyek 12. heti NT-re és kombinált szűrésre kicsit félek, első baba!? Mennyire pontos avagy mennyire ad helytelen értéket? Bocsi ha buta a kérdés csupán mindenen aggodom!?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legfontosabb vizsgálat a terhesség alatt, nem szokták elbohóckodni, általában nagyon alapos és részletes. Ha jó eredményt kapsz, megnyugodhatsz! A rosszal mindenképp foglalkoznak és továbbküldenek a megfelelő helyre, más vizsgálatokra.
2014. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én hétfőn voltam, lemérték az NT-t nekem 1.6 lett, 1-3-ig jó, de olvastam olyanokról akiknek 3 felett volt, és 100%-ban egészséges babájuk született.

A mérés pontos, felelősségteljesen végzik, de hogy mire jó az más kérdés :)

2014. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11+3 naposan NT 1,1 volt a kombinalt teszt eredmenye pedig 1:7700.Persze itt is lehet tevedni,de viszonylag ritka.
2014. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem rá mivel sok mindent olvastam és kíváncsi voltam kinek mi a tapasztalata, lehet abba kellenne hagynom az interneten való olvasgatást!:-)
2014. jan. 8. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.En is ezt tettem,mert mar mindentol elkezdtem rettegni meg remalmaim voltak.
2014. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az nem baj ha olyan oldalakat olvasol, amiket orvosok írnak. De egészségügyi témában kerüld a fórumokat mert sok az önjelölt szülész-nőgyógyász :)
2014. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, valoban igy van! Köszi:-)
2014. jan. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!