Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt már, hogy hüvely...

Más is volt már, hogy hüvely felé érzett gyenge vibrálást? 14+1hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy ki volt még így és,hogy mi volt az oka.12.héttől érzem,napi szinten párszor,de ma már elég sűrűn érzem.Olyan mintha vibrálna bent valami.Eddig soha nem éreztem ilyet.Az előző terhességemnél sem.

2014. jan. 10. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ilyet nem éreztem, én 14+4 hetes vagyok, akkor mi kb. egyidős terhesek vagyunk :)Nekem mostanában görcsöl a hasam meg fáj is :( Én július 10. re vagyok kiírva. Te?
2014. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugi!A hasam néha nekem is hasogat.Mondjuk hátra hajló is a méhem.De ez teljesen normális.Én juli 9-re vagyok ki írva. :)
2014. jan. 10. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ezt erzem. Ma vagyok pont 14 hetes,bennem mar az is megfordult,hogy esetleg a babat erzem.
2014. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszintén,én is erre gondoltam.Mással nem nagyon tudom összefüggésbe hozni. :)
2014. jan. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!