Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsieknek van valami tapaszta...

Gyöngyikee kérdése:

Pécsieknek van valami tapasztalata Dr. Szörényi András nőgyógyászról? Vagy valakit ajánlani tudtok?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és szeretnék orvost váltani, azaz felfogadni a szülésre. valakinek valami tapasztalata?

2014. jan. 15. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Dr Wilhelm Ferenchez jártam de ő nem vezet szülést Pécsett.

3 hétig voltam kórházban szülés előtt és sok orvosról hallottam ott a kismamáktól.

Az Arany doktort nagyon dícsérték, a keresztnevét sajnos nem tudom.

A Vizér doktort is dícsérték.

Én a Szegedi Sarolta doktornőnél szültem, max 30 éves lehet, nagyon kedves orvos, nem fogadtam fel senkit, ő jutott nekem.

Volt egy szobatársam aki a Halvax doktort fogadta fel, ő róla is jókat mondtak.

Nekem ránézésre az Arany doktor volt a legszimpatikusabb, jó fej volt, vicces, nem egy mogorva ember. A Vizér mogorvának tűnt nekem.

2014. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panka Tibor!!!!!


AMúgy egyszer voltam Szörényi Andrásnál. Nekem nagyon pozitív volt ő is, de nem annyira mint Panka

2014. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! dr.Koppán Miklós! Profi szakmailag, és EMBERILEG is csak jót mondhatok! Nála szülök júniusban:)
2014. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) A Pankáról hallottam jót is rosszat is de ő is benne volt a választásba. De a Szörényi doktor Állapította meg a terhességem nagyon rendesnek tűnik sok jót olvastam róla, velem is nagyon rendes volt plusz őt a Védönöm ajánlotta hogy elméletileg a tanácsadásért nem kér pénzt és a szüléinél fix összeget mond ez ideális lenne. Az elején nem akartam dokit fogadni csak annyira szerencsétlen vagyok hogy 3x kerültem ügyeleten a Várvízi Zoltán Doktorhoz és nagyon nem vagyok vele megelégedve és nem szeretném kockáztatni hogy hozzá kerüljek szülésnél mert akkor inkább egy rendes orvost néznék aki nem bunkó... szépen megfogalmazva.
2014. jan. 15. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Várvizi tényleg rettenetesen,volt szerencsém hozzá.Sajnos Szörényit nem ismerem,Pankáról én is jót hallottam.
2014. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak is Labossa Gusztáv doktor urat ajánlom neked! nagyon kedves ,emberséges, éri a dolgát! Nagyon jó orvos!
2014. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszke
2014. szept. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!