Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hajnalban arra ebredtem,...

Ma hajnalban arra ebredtem, hogy borzaszto fajdalmat erzek a jobb petefeszkem tajekan.22+5 hetes terhes vagyok. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Gorcsos fajdalom volt. Meg is ijedtem. Nem birtam kiegyenesedni... Voltam pisilni, azt hittem attol van. De nem. Mar akartam ebreszteni a parom. Aztan osszekuporodtam es elmult. De nagyon rossz volt! Ma mar semmi bajom, a faradtsagon kivul. Se verzes, se barnazas, se fajdalom. Babam ugyanugy rugdos mint eddig. Mondjuk tegnap voltam dokinal es nem volt semmi gond. Csak gyalog jottem haza es magas sarku csizma volt rajtam. Mar akkor ereztem, h ott valami mintha huzodna... Nincs messze a korhaz, setanak szuper, csak eleg hideg szel fujt...

2014. jan. 15. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha semmi sem változott, akkor lehet csak valami húzódás volt. Nő a méhed, aztán lehet attól. Nekem pisilés után szokott borzasztóan fájni néha.. Van ez így :)
2014. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!