Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam elso vizsgalaton es...

Ma voltam elso vizsgalaton es az utolso menzeszem alapjan (dec.9) ma mar betoltott 6 hetes lennek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A doki huvelyi uh-val is megnezett es azt mondta szivhang nincs, a petezsak atmeroje 5,4 m-s. Es hogy ez alapjan csak 5 hetes. Nem kicsi 5 hetesnek is ez a meret? Sokatoknal olvastam ennel joval nagyobb erteket. Annyira aggodom :( 7 eve varnank mar a kis csodacskankat.


Endometriozisom volt es tavaly mutottek vele, es igazabol nem is szamitottam ra hogy osszejohet...lehet hogy valami vitamin vagy ilyesmi kevesebb nalam vagy baj van?


Koszonom aki valaszol...


2014. jan. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó méret, az sem baj ha még nincs szívhang. Nekem mindhárom terhességnél 7-8 hetesen volt.
2014. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval nem kicsi? Ugy megijedtem...de a doki annyit mondott meg lehet tul koran mentem.
2014. jan. 17. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét 3 naposan még nem volt szívhang, nem mászkáltam orvoshoz, azt mondta, hogy minden rendben, ráérek a 9. héten menni. Pont 9 hetesen voltam dokinál 18 mm-es volt a babó és csak 8 hetes terhességet írt a papírra. Mivel minden rendben talált, nem aggódok egy-két napos eltérésen! Te se tedd! Olyan könnyű egy-két millimétert tévedni! Sok boldogságot és NYUGI!
2014. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem az első kézi vizsgálaton, (nevezzük A rendelőnek) UH nélkül 7 hetesre tippeltek. Rá két nappal az UH-n (nevezzük B rendelőnek) 5-6 hetesnek, petezsákkal. Erre rá két héttel szintén kézi vizsgálattal (nevezzük C rendelőnek) közölték, hogy a magzat nem fejlődött, vagy elhalt, mert még mindig 6 hetes a méret, petezsák. MÁSNAPRA rá UH-n (B rendelő) 8 hetes embriót láttak, szívhanggal, tökéletes 8 hetes CRL mérettel.

Vagy nem tudja A hogy mit csinál a B meg a C, vagy annyira profik a magyar orvosok és főleg a magyar UH készülékek hogy ennyire tudják kb. megmondani a terhességi korod a korai szakaszban :)


Ja, és időközben valamelyik okos kitalálta (mire nagy nehezen megállapodtunk a 8. hétben)hogy valószínűleg mivel rendszertelen a ciklusom, és két lehetséges fogantatási nap van egy hét eltéréssel, talán később fogant, és egy héttel fiatalabb a terhesség.


Tehát kb. ennyire izgulj azon hogy mit mért a szerencsétlen neked.


Ui: persze, most már a D rendelőbe járok, ami magán és normális UH készüléke van


15 hkm

2014. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat :) kicsit megnyugodtam, hogy másnál is volt ez csak az endom miatt azt mondták előfordulnak komplikációk. Bár az is csoda hogy megtapadt :)


Azért mondjuk vicc ez az egész, hogy össze vissza beszélnek...elhalt, közben meg ott van...szemetek! :(

2014. jan. 18. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!