Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy 5hetes...

Most derült ki, hogy 5hetes terhes vagyok! Nagyon boldog vagyok! A párom még jóval ezelőtt lefoglalt egy utat, amire kb.15 hetesen mennénk! De az út repülővel 12óra! Bevállalhatom ezt, vagy ártalmas lenne a babára?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz,nem lesz semmi gond!De jó neked,hogy elutazhatsz,irígyellek!
2008. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kb 7. hónapig lehet repülni! De úgyis lassan mész orvoshoz, majd ő megmondja a tutit! Gratula!! Üdv 19 hetes kismami
2008. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyosak vagytok! Csak annyian ilyesztgetnek a "nyomáskülönbséggel" meg a "detektorral", meg hogy "12 óra azért elég hosszú"....
2008. júl. 17. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan repülhetsz, de a bőröndöket nem viheted! Ilyenkor nem szabad emelgetni, cipekedni, az első 12hétben ez fontos!
2008. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan repülhetsz, nem lesz semmi gond, a detektor miatt pedig nem kell izgulnod, ha megmondod, hogy terhes vagy esetleg igazolást is viszel róla, amit doki ad, akkor nem kell a kapun átmenned, nagyon rendesek ez ügyben a repülőtéren. Gratula a pöttömhöz!
2008. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 28 és 30 hetesen is repültem. Semmi bajunk nem lett. A detektoron is nyugodtan átmehetsz, olyan rövid ideig tart, hogy az semmi bajt nem okozhat. Jó utat!
2008. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi bajotok, nyugodtan menjél el.

én 1 hónapos voltam amikor Görögországba utaztunk busszal. oda is és vissza is 30 óra volt az út.....semmi baj nem lett.

jó nyaralást majd nektek.

8 hetes kisfiú anyukája.

2008. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi picimmel most repkedtunk, igaz nem 12 orat.... Egyaltalan nem volt problema. Arra figyelj, hogy legalabb orankent allj fol es mozogj egy kicsit, mert a hosszu ules esetleg vizesedest okozhat.

20 hetes mamo

2008. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi bajod, de a dokinak mindenképpen kell szólnod róla, csak azért, hogy tudjon róla, és kérdezzetek rá a légitársaságnál, mert mindegyiknek más a szabályzata. Valamelyik egészen a 7-8-dik hónapig utaztat kismamákat, de van, amelyik nem vállal semmilyen kockázatot, és olyanról is tudok, ahol kell vinni egy orvosi igazolást, hogy repülhetsz...
2008. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!