Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki elvetélt a H1N1 oltás...

Van aki elvetélt a H1N1 oltás következtében? És van aki beoltatta magát és volt beteg közelében és tényleg nem kapta el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem erre a kérdésre nem fogsz érdemi választ kapni.Ha ilyen történt volna, az ellenzők és a sajtó már csámcsogna rajta.
2009. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hallottam ilyet, hogy valaki elvetélt :( a médiában viszont nem és szerintem ott nem is fogok, ezért kíváncsi vagyok, hogy más is járt-e így... talán itt megírják
2009. dec. 3. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Én meg nem hallottam ilyet. Te hol hallottál?


Szerintem ha igaz lenne, a média úgy rákapott volna, mint hiénák a dögre, és azóta a vízcsapból is ez folyna.

2009. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan csak a neten olvastam ilyen helyeken, mint ez az oldal. Ja meg külföldi oldalakon, de az külföldi oltás...
2009. dec. 3. 11:18
 5/11 A kérdező kommentje:
és általában azok is az első trimeszterben voltak.
2009. dec. 3. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok.Az USA-beli ügyet olvastad biztos.Néhány kismama elvetélt az első trimeszterben, oltva voltak.Nagyon sajnálom őket, én is rettegtem az első 12 hétben. Sajnos ez oltás nélkül is előfordul.Nézz szét az ilyen jellegű topikokon a neten.

Nem azonos a magyar és az USA vakcina.Úgy tudom, ott többször szúrnak, és teljesen más technológiával állítják elő a vakcinát.Magyarországon ilyenről nem hallottam, de ha lenne, biztosan ezen csámcsognának...

2009. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp ezért nem javasolják még az orvosok sem az oltást az első 12 hétben. De az első trimeszterben a vetélések kockázata/aránya oltás nélkül is a legmagasabb. Lehet, hogy ezek a kismamákoltás nélkül is elvetéltek volna, sajnos. Ki tudná ezt bizonyosra megmondani?
2009. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik nap itt mondta az egyik kismama, hogy az ismerőse elvetélt az oltástól.
2009. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt orvosilag be is bizonyították?Én csak 34 hetesen mertem, 12. hét előtt biztos nem tettem volna.
2009. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is itt olvastam ilyet, egy valakinél. De külföldit sokat olvastam egy másik oldalon.
2009. dec. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!