Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki a terhesség vége...

Volt aki a terhesség vége felé használt kúpot (canesten) esetleg nyilt méhszájjal?

Figyelt kérdés

A múlt héten használtam el 2db canesten kúpot,de a 3.at abba kellett hagynom,mert elkezdett viszketni a böröm az epepangás miatt,de közben ki akarták zárni hogy nem más miatt.És gondolom nem hatott jól igy a kúp.most megint előjött 2 napja,de már annyira viszket.a mult héten 2000volt a méhszáj,csak ha azóta nyiltam feltehetem ugy is?azt sem akarom hogy rosszabb legyen.

Holnap megyek vissza dokihoz,de estére megőrülök annyira viszket már,felakarom tenni.

ha nyiltam nem baj ha felteszem?


2014. jan. 23. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Bírd ki holnapig!

A Canesten G egy speckó cucc, azt kifejezetten ajánlják a III. trimeszterben, a többivel én nem próbálkoznék, várd meg az orvos javaslatát!

2014. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!