Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy már sok az ilyen...

Tudom, hogy már sok az ilyen kérdés. Vannak itt győri kismamák akik az oltás mellett vannak és oltattak? Én még vacillálok, de már egyre inkább az oltás mellett vagyok. Jövő héten megyek a védőnőhöz, nőgyógyászhoz és kikérem az ő véleményüket.

Figyelt kérdés
Most vagyok a 23+3 km, sajnos már hallottam olyat, hogy csak a 6. betöltött hónap után ajánlják az oltást. Miért? Hisz a magzat szervei az első 3 hónapban kifejlődtek.
2009. dec. 4. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szia,en beadattam mar,pedig sokkal fiatalabb a terhessegem.mar a petzben is van egy uj virusos kismama...ma olvastam,h a 3.trimeszterben a legveszelyesebb a megfigyelesek szerint.
2009. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te hányadik hétben adattad be? Volt valami mellékhatása az oltásnak, gondolok itt elsősorban a lázra? Te kikérted az orvosod véleményét?


Még várom a további válaszokat?

2009. dec. 4. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
szia én 15 hetes vagyok én se tudom mi tévő legyek.a jövőhéten megyek a háziorvosomhoz is és a nőgyógyászomhoz is mindkettőtől rákérdek mit tegyek.a védőnömnél ma voltam neki is terhes a lánya és neki azt javasolta oltassa be magát.én is e felé hajlok.ird meg ha sikerült döntened hátha nekemis segitesz
2009. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is győri vagyok
2009. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképpen írok, hogy mit mondanak. Te mikor mész? Csak. hogy én is okosabb legyek..
2009. dec. 5. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. a 9. hétben vagyok, most oltattam. Természetesen utána olvastam, kérdeztem. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy több orvos is van a családomban és a vakcinát előállító csapat egyik orvosát is ismerem. Mindnyájan azon a véleményen voltak, hogy oltassak. Semmi mellékhatása nem volt, kicsit fájt a karom még másnap, ennyi. A terhességem nem szakadt meg, ugyanúgy émelygek:)A nőgyógyászom még 3 hete nem tudott mit tanácsolni, őt igazából most már meg sem kérdeztem. Neked ki a dokid? mit mondott? mindenképp írd meg!
2009. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!