Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. Trimesterben levo kismamák?...

1. Trimesterben levo kismamák? Ti, hogy elitek at? Mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
7.hetven vagyok most. Nem tudok estenkent aludni ,nappal majd el alszok. A hányinger egész napos. Ha esze k bármit id csak rosszabb lesz. Szelgorcseim vannak folyamatosan.Mit tegyek?van meg valaki ilyen rosszul?

2014. jan. 28. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg írok, bár én már túl vagyok az első harmadon. Nos... A terhesség elején én sem tudtam aludni..Most azért nemtudok mert a kislányom hancúrozik folyton. A hányinger sajnos még mindig meg van. Nekem az vált be, hogy felkelés előtt eszek valami édeset (általában csokit) mert én úgy érzem, miután felkeltem, hogy annyira éhes vagyok, hogy rosszul vagyok


24 hkm

2014. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még cask 5 hetes vagyok. Hányingerem szerencsére nincsen, viszont szélgörcseim nekem is már ninden kajától vannak. A munka is nehezen megy, este korán megyek aludni, de hajnalban meg felébredek ébresztő előtt.

Én a szélgörcsökre Espumisant eszek, bár azt inkább a hasi puffadásra, mert ez nekem párhuzamosan van.

REmélem jobban leszel, és ha nagyon nem birod, gondolkozz el rajta, hogy táppénzre vetesd magad!

A

2014. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én egész nap enni tudnék vagy aludni. Rosszul még eddig nem voltam, de a szellentés nekem is megy. 9h
2014. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 16. hétig voltam ilyen rosszul. Utána álom volt az egész terhesség. Kitartás.... Nekem a narancslé és a reszelt gyömbér illata segített.
2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6+2 hetes vagyok, engem a hányinger és a hányás elkerült eddig szerencsére, nem is émelygek egyáltalán. Viszont én is nagyon puffadok, szélgörcsökkel kísérve, nem nagyon tudok vele mit csinálni. A mellbimbóim érzékenyek még, ezen kívül semmi bajom, de nem merek bízni benne h így is marad :)
2014. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt. Fáradt vagyok, álmos, és meg a hányinger és a gyomor és hasi görcsök is elgyengitenek. Remelem hamar vége lesz!:)
2014. jan. 28. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én nagyon együtt érzek. Nagy volt az örömöm hogy jaj de szerencsés vagyok mert nem volt semmi tünetem a múlt hétig. Hát elkiabáltam. Éjszaka csak forgolódom. Nem esik jól sehogysem feküdni. Émelygés hányinger gyengeség egész nap. Nagyjából egy kiadós macskajajra emlékeztet az érzés. rettenetes. és még csak a 8+1 hét. Kitartást!! :-)

B

2014. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiadós macskajaj...Ez pontos megfogalmazás!:) en is ugyan így vagyok...most se alszok!
2014. jan. 31. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!