Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hétben vérzéssel menjek...

8. hétben vérzéssel menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
8 éve volt egy nagy nőgyógyászati műtétem (valószínűleg a gyógyulási folyamatban összenövéseim lettek, mert utána a menstruációk alatt iszonyú görcseim lettek, ha székelési ingerem volt). Most vagyok 7+5 hetes terhes és sajnos ezzel a szorulás is bekövetkezett. Tegnap este, amikor ürítettem (kicsit erőlködnöm is kellett)kicsit véreztem nem komoly mennyiséget. Aztán amikor csak pisilni mentem nem volt semmi. Ma hogy újra lekuporodtam a wc-re a dolgom végezni megintcsak véreztem egy kicsit. Szerintetek bemenjek a kórházba vagy elég lesz ha majd hétfőn elmegyek a dokim rendelésére?

2014. jan. 29. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj Dokihoz!
2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo lenne bemenni a biztonsag kedveert. Csak olyan korhazba vagy rendelobe erdemes, ahol van uh, hogy megnezzek a szivhangot is megnyugtataskeppen.
2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a vérzés a hüvelyedből jön, ugye? csak mert amit írsz az alapján aranyér, de a hüvelyedből jön akkor mindenképpen menj el dokihoz, szerintem ne várj vele hétfőig.
2014. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A vér a hüvelyemből jön, csak arra gondoltam, hogy a hüvelyhez hozzánőtt végbél okozza. nem tudom ez lehet hogy butaság, de nagyon megijedtem.
2014. jan. 29. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
ha jól értem széklet ürítéskor vérzel? mert nem egyértelmű
2014. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
látom közbe válaszoltál rá..
2014. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz, hétfő még nagyon messze van. Az a baj, hogy ennyitől nem tudjuk megmondani, hogy "ártalmatlan" dologról van szó és valóban az erőlködéstől vérzel, vagy a babával van a gond.

Legalább megnyugszol te is.

2014. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben úgy döntöttem, hogy délután bemegyek a kórházba, addig meg megpróbálom elérni az orvosomat, hogy ha lehet még ő is bent legyen. Köszönöm a válaszaitokat.
2014. jan. 29. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvoshoz!
2014. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhesség alatt vérzel, érdemes bemenni. Az elején sajnos sok terhességnél ez egy rossz előjel.
2014. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!