Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kerdesem, hogy ha...

Az lenne a kerdesem, hogy ha mostanaig nincsenek terhes csikjaim, akkor mar nem is lesznek? Kb 10kg hiztam. Naponta kenem magam, has, fenek, comb, ja es az oldalam is! 25hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet.
2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Sosem lehet tudni, milyen lesz a vége. Reméljük nem lesz! De ez lutri, és teljesen független attól, hogy hol és mivel kened magad.
2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem lehet így megmondani

genetikától is függ, meg persze attól, hogy mennyit fogsz még hízni a következő időszakban

a kenegetés mindenképpen jót tesz, de nem csodaszer.

2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%

Sok nőnek az utolsó pár hétben, napban reped szét a bőre egy pillanat alatt.

Te még nagyon az elején vagy.

Jók a krémek, de ez javarészt a genetikai adottságodon múlik.

Amúgy 25 hetesen 10 kg hízás rettentő sok. Én a 41. hétre szedtem fel 8 kg-ot, nem is lett 1 darab csíkos sem.

2014. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A valódi hízás még csak most következik. A baba mostantól lesz igazán nagy, szóval én még nem jelenteném ki, hogy elmúlt a veszély.
2014. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
1.terhessegnel egy darab csikom sem lett, osszesen 14 kg-t hiztam, a 2. Terhessegnel 9 kg-t híztam es az utolso heten jott ki nehany csik a hasamra.
2014. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azert szerintem nem rettento sok. Nagyon ritka ha valaki csak 8kb hizik. Legalabb is en olyat nem is ismerek. A kornyezetemben mindenki legalabb 13kg hizik. Ettol kevesebbrol nem hallottam. Aztan igen vannak akik szegyenlik, es nem valljak be valojaban mennyit is hiztak... :-) ilyet is ismerek!!! Nem szegyenlem. Vegulis azt mondjak alig latszik. Pocakom eleg nagy. De amugy szerintem egyenletesen hizom. Mindenhova...
2014. jan. 31. 13:10
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Én 53 kgval estem teherbe, a 25. hétig kb 3-4 kgt hiztam. A végére 12 kg jött fel. A legtöbb a 30. után. A mellemen lett csak csík, és az is akkor mikor belovellt a kórházban a tej, és 3x akkora lett a cicim mint előtte. Sajnos sztem az utolsó trimeszterben vagy az utolsó hetekben jönnek a csíkok, már akinél jönnek :)


1 eves kislány anyukája

2014. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
hat egyenlore orulj, hogy nincs csik, de sajnos meg lehet. Sajnos tapasztalat: 10kg-ot hiztam osszesen, alig volt hasam, tobbi terheshez kepest tenyleg nagyon pici volt. Minden nap en is becsulettel kenytem. Es szulesig egyetlen csikom sem volt, de szules utanni napon mint egy zebra ugy neztem ki. hogy miert akkor jott ki nem tudom, de egy baratnomnek is szules utan jottek elo. Szerencsere viszont ezek a csikok teljesen eltuntek egy ev alatt.
2014. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 38. hétig nem voltak terhességi csíkok a hasamon. Majd egyik reggel úgy ébredtem, hogy nem is egy jelent meg...
2014. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!