Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan éhes voltam és...

Folyamatosan éhes voltam és ettem de kb. óránként erre kiderült IR. Elkezdtem a diétát de ugy érzem ez nem megy Nekem. Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Nagyon akartunk gyereket de ez igy most borzalmas.Ez a 160gramm ez nagyon kevés azt érzem én ezt nem bìrom.Eszek és egy fél óra múlva újra éhes vagyok.Átáll valaha a szervezet erre?
2014. febr. 1. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, átáll.

Valószínűleg nem jól eszel. Tartod a lassú-gyors ch arányokat? A lassú ch tényleg lassú?

Bocs, hogy ilyeneket kérdezek, de az elejen kb nekem is ezek voltak a hibáinak :)

2014. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, több, mint 4 éve élek így, nem csak a baba miatt kell ezt tartani, hanem, hogy ne haladjunk egyenesen a cukorbetegség felé, a saját érdekünkben is (de már van egy kisfiam, a 3-as kezelésnek köszönhetően). Ha ennyire gyorsan megéhezel, akkor én mennyiségi és minőségi hibákat sejtek a diétádban. Sajnos ez nem egy pár óra alatt megtanulható és utána végezhető életmód, megtanulni is egy hosszabb folyamat. Ha hibákat vétesz, akkor pedig jön az éhezés. Beszélgess el dietetikussal arról, hogy mit rontasz el, ajánlom a MensMentis dietetikusait, nekem nagyon sokat segítettek és pontosan tudják is , miről beszélnek! Ha nem vagy Bp-i, akkor is meg tdod rendelni, a diétás kiskátét a honlapról:


www.pco-szindroma.hu


www.mensmentis.hu

2014. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen rengeteg anyagot kaptam dietetikustol.az alaojan eszek.tk kenyer reggelire zoldseg minden de igy is hamar ehes leszek.gyorsat nem is eszek szinte meg uzsonnara sem.mennyi ido amig atall a szervezet?nekem 4hetet mondtak.tenyleg ennyi?az inzulinom borzalmasan magas az ehomi 48.
2014. febr. 1. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 100-120-szal kezdtem egyik napról a másikra. Át lehet állni, fejben dől el a dolog. Megéri: most 6 hetes a lányom:-)
2014. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!