Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán vagy Tatabánya...

Tatabányán vagy Tatabánya környékén hol tudnék kismamaruhát venni?

Figyelt kérdés
A C&A- ban ugyan találtam két fajta kismama nadrágot, de elég silány minőségűek és ahhoz képest baromi drágák. A Szent Borbála téren sajnos bezárt a kismamabolt szóval most nem tudom hol vehetnék magamnak kismamanadrágot. Légyszives segítsetek.

2014. febr. 2. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy hol? SEHOL!!!! Múlt héten egész Tatabányát bejártuk kismama nadrágért, sehol nem találtunk! H&M itt nem forgalmaz, C&A tényleg drága, bababolt meg nincs. Tatán van egy bababolt a körforgalom mellett, ott esetleg megnézheted! Én már vettem Győrben, mert a szüleim Győr környékén laknak, pont mentünk hozzájuk, így bementünk Győrbe, érdekes módon 10.000 Ft-ért vettem egy farmert, egy szoknyát és egy harisnyát is. (mind kismama)
2014. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, bár kicsit el is keseredtem. Szóval mindenképpen utaznom kell ahhoz, hogy vehessek egy olyan nadrágot ami nem szorít és nem kényelmetlen.
2014. febr. 2. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én láttam kismama nadrágokat kínaiban is. (Gálon, ami az Unix autós bolt mellett van, nem ami a lakótelep közepén.) Lehet,h van a többiben is. Nem próbáltam fel, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni,h milyen, de ki lehet fogni jó dolgokat néha a kínaikban is. Én pl itt találtam olyan melltartót, ami szivacsos, de nincs benne merevítő. Az jó minőségű. Amúgy a kismama nadrágomat én sem itt vettem, hanem Ausztriában :), egy H&Mben (persze nem ezért mentünk, de nem bánom,h akkor megvettem).
2014. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újra első vagyok! Most, hogy írják a kínait, tényleg láttam én is ott még az előző terhességem alatt (3 éve). Én a piac melletti kínaiban láttam, fel is próbáltam, sehol nem illett rám, ahol feszülnie kellett volna, ott lógott és fordítva!
2014. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyet láttál c&a ban-én sima kismamafarmert vettem ott anno,drága volt,de a minőségével elégedett vagyok(2terhesség+utána lévő pár hónap),semmi baja még mindig..

A piacnál lévő kínaiban is láttam már.De én javaslom még a neten a teszveszt,vaterát..Ott két nacit sikerült vennem 2500Ft-ért,kb. új állapotúek voltak.

2014. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor benézek a kínaiba is. Netről nem igazán merek ruhát rendelni, mert az csak akkor derül ki, hogy jó e rám amikor felpróbálom. Régen amikor még két szinten voltak a C&A-sok akkor még tényleg sok és jó minőségű kismamaruhájuk volt,de mióta az emeletre költöztek,csökkent az eladótér és az áruik is azóta már nem ugyanaz. Két farmert találtam amik hát nem is mondanám farmernak, mert olyan vékony az anyaguk, mint egy nyári nadrágnak,ráadásul csak csupa nagy méretük volt 42-48.
2014. febr. 2. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
ja meg vanegy farmerom is amit az elejetol a 30 hetig tudtam hordani
2014. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!