Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt akarom megtudni hogy...

S.szasza kérdése:

Azt akarom megtudni hogy szerintetek, terhes vagyok ha november 22-én az orvos érezte a babát, de viszont az ultrahang semmit nem lát! Októberbe volt meg utoljára rendesen, a mellemből fehér tej folyik, a hasam kerekedik? .

Figyelt kérdés
Együtt voltam múlt héten a párommal, és olyan érzésem volt mintha valamit nyomott volna fura érzés volt! Szerintetek terhes vagyok?
2014. febr. 5. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami itt nem kerek, ha már november 22-én érezte a doki a terhességet, akkor már fényévekkel túl vagy a 12. héten mostanra. Azóta nem ultrahangozott meg? Nem küldött laborba, védőnőhöz?
2014. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem voltál orvosnál?Uh- n mikor voltál utoljára? Ha már 4 hónapja nem jött meg,mindegy h azért,mert terhes vagy,vagy más miatt,orvosnál a helyed!!!
2014. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

teszteltél?

Szerintem mindenféleképpen menj vissza a dokihoz vagy másikhoz aki tapasztaltabb.


Sok sikert!

2014. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Novemberbe érezte azóta az a orvos meg se vizsgált! kb 2 hete voltam ultrahangon annyit mondott hogy minden a helyén van! de viszont a hasam kemény és alurol kerekedik!!! a papirra utoljára azt írták hogy az uterus 58-38-53mm-es. az endometrium 6 mm-es.
2014. febr. 5. 12:38
 5/22 anonim ***** válasza:
ha valoban terhes lennél,elküldött volna védönöhöz,és mondta volna mikor menj vissza hozzá.....meg a papirodon is szerepelne,az is h hány hetesnek látta,volt-e szivhang,stb....
2014. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
November elején voltam akkor nem érezte! mondta mennyek vissza 2 hét múlva vissza is mentem november-22-én.és pont a párom volt velem behivott megvizsgált azt mondta hogy érzi a babát , kérdezte hogy ő az apuka mondtam hogy igen azt mondta majd jöhet szívhangra.sehova nem küldött el!!! meg azóta meg se vizsgált!!! de viszont együt voltam a párommal mult héten.. és olyasmit éreztem mmintha nyomott volna valamit... lehetséges hogy a babát?
2014. febr. 5. 12:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akkora a szerszáma a párodnak....na szoval akkor se...tudod azért van a méhszáj,ami zárt...amugy ilyen doki nincs....mindig megmondják mikor kell menni legközelebb,12 hétig a védőnőhöz!!!!ki kellett volna számolnia mikorra várható a szülés,stb....kiskönyvet is adott volna a védőnő...szoval itt vmi nem stimmel....és hogy állapitott meg h baba van?akkor nem is nézett szivhangot???uh vagy valami???
2014. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de olyan érzés volt mintha nyomott volna valamit akkor lehetséges h a baba?Nagyon kellemetlen volt!!!! Megvizsgált azt mondta h érzi h ott a baba!!! nem küldött sehova se!!!!! Amugy nem 100-as...
2014. febr. 5. 13:01
 9/22 anonim ***** válasza:
Na egy ennyi idős terhességet nem érez ugy hogy ott a baba,max a méhszáj állapota más....párod meg akkor se nyomhatja a babát....olvass utána kicsit
2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de te sem vagy százas. Azt írod, hogy az orvosod mondta, hogy menjetek vissza szívhangot nézni. Meg akartad várni, amíg bekopog hozzád, és kézenfogva elvisz a kontroll uh-ra? Magadtól is visszamehetsz... Tapintással egyébként babát nem érez, csak megnagyobbodott méhet. Ha van előtejed, és a pocakod is nő, volt egy pozitív teszted, ami után orvoshoz mentél, aki azt mondta, hogy a méhed tapintással nagyobbnak érződik, menj vissza később, hogy lesz-e szívhang, akkor mit vársz itt a neten...?


Menj már el egy ultrahangra, édes Istenem...



A terhességnek nem az a legkézenfekvőbb tünete, hogy a párod szex közben nyom valamit.


Hány éves vagy?!?!

2014. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!