Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teljes vérképemen 5csillag...

A teljes vérképemen 5csillag van, kisebb eltéréssel. Nektek is volt csillag a vérképen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaj. :) Minél van csillag, és mekkora az eltérés? :)


A terhességben egyébként nem állnak a labor által nyomtatott ref. tartományok, illetve nem mindenben.

2014. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fehérvérsejt +0.2 segment -8% eosinophyl -1% monocyta +2% limphocyta +6% , ennyivel térnek el. Köszönöm a választ.
2014. febr. 10. 16:02
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem az első vérképem olyan volt, h azt mondta a védőnő, ritkán lát ennyire szépet, de ne csodálkozzak rajta, ha a következőnél csillagos lesz, hiszen máshogy használódik most a szervezet... a következőnél már vagy 6 csillag volt, ebből egyetlen dolog igényelt " beavatkozást", azóta ugyanis vasat kell szednem. De szerintem ne aggódj, sokaknál alapból " csillagos", a doki tudni fogja, hogy kell-e vmit tenni vagy sem.
2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek nem nagy eltérések?
2014. febr. 10. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó már tiszta csillag volt, doki megnyugtatott, hogy nem kismamákra vannak a referencia tartományok, végignézte és mindegyikre elmondta, hogy nem gond.
2014. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. sokat segítettetek.
2014. febr. 10. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Picurka gyulladás lehet.
2014. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most a 28. hétben vagyok, ma kaptam meg a leletemet 15 csillag volt benne.

Mind tizedes eltérés +ban illetve -ban.

A koleszterin aminél több mint 1-2tized az 6.2lett.

Azt mondták ennyivel nem kell foglalkozni, de a koleszterin miatt szerintem visszafogom a kolozsvári szalonna,kolbász és tükörtojás fogyasztásom...

2014. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!