Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim zuhany terhesek használh...

Intim zuhany terhesek használhatják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem használnám a helyedben...akármennyire lefertőtleníted sosem tudni mi kerül fel így.

Nekem is van,de inkább hagyom a terhesség alatt és utána 6 hétig:)


Ada s Abi

2009. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem szabad használni terhesség alatt. Nekem is nehéz kibírni :(
2009. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem szabad használni terhesség alatt
2009. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi lányok, de milyen az intim zuhany? Nekem nívea intimo van itthon, azzal mosakszom alul... de az mint egy szappan. Sógornőm pedig ezt az intim zuhanyt mondta, hogy azt KELL. De milyen az?
2009. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
A terhesség alatt semmit nem szabad a hüvelybe juttatni, csak a kúpot, ha orvos írja fel! A hüvely ph-ja teljesen más, mint terhesség előtt, nem is jók rá azok a szerek, amiket előtte használt valaki (ezért is van sokszor több folyás, az is a védelem része, a hüvely flóráját az is védi). Nem szabad ebbe beleavatkozni, mert fogékonyabb leszel a fertőzésekre. Ha a folyás miatt szeretnéd használni, arra csak tisztasági betétet kell. Amíg nincs semmi gondod, nem színes, nem csíp, nem szagos, addig teljesen természetes, hogy sok van. 1000 erről szóló cikk, orvosi vélemény van a neten, olvass utána. Én megkérdeztem a dokimat is, mert megijedtem a sok folyástól. Utána sokat olvasgattam orvosi véleményeket. Mára beletörődtem és napi 5-6 tisztaságit használok, meg 3 bugyit. Nincs bacim, nem kell rá mást használnom. 34 hetes kismami
2009. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Intim zuhanyt nem szabad használni terhesség alatt.


Intim szappant azonban igen. Nekem külön felhívta rá a figyelmemet a védőnőm.

2009. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 edus83 ***** válasza:
46%
Nem!!!!!!!De még ha nem vagy terhes ,akkor sem ki mossa a természetes ph.,és így lesz még több folyás és probléma!!Sajnos tapasztalat és orvos mondta.
2009. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem az orvosom, és egy ismert nőgyógyászt is mert nekem is azt mondták, h nem lehet. Heti 2-3 alkalommal ok. Feminán is megkérdeztem a nőgyógyásznőt. Itt a link: [link] az 5. oldalon keresd terhesség-irrigátor címmel, dec. 3-ai a kérdés.
2009. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!