Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szedtek, szedtetek magnéziu...

Ti szedtek, szedtetek magnéziumot meg B6-ot hányinger miatt terhesvitamin mellett? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elevit mellett szedtem Magnerot-ot, de én pocakkeménydés miatt. Az orvosom azt mondta, hogy a 36. héten hagyjam abba a Magnerot szedését.

2014. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szedtem, de nem a hányinger miatt.
2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg nagyobb hanyingert okozott
2014. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek és magne B6-ot, de nem hányingerre hanem görcsökre.
2014. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedtem de nem vált be.Így orvos javaslatára Magnerot tablettára váltottam,ez egyelőre jónak tűnik.Terhesvitamint is váltottam Gravidáról,Pharmaton Matruelle-re.
2014. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem most mintha jobb lenne szerencsére. Reggel este szeditek aki szedi?köszönöm a válaszokat
2014. febr. 16. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én gravida mellett B6-ot szedek hányingerre! Valamivel jobb a helyzet, de nem a legtökéletesebb... Reggel és délután veszek be 1-1-et, mert akkor szokott a legdurvább lenni a helyzet!
2014. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!