Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 8 óra ülőmunka milyen...

Napi 8 óra ülőmunka milyen probélmákat, gondokat okozhat? 22 hetes km

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok egy élelmiszeráruházban, és mivel ugye nem pakolhatok így állandóan pénztárban vagyok(ülünk, nem állunk). 8és fél óra a munkaidő, amiből közel 8 órát ülve töltök.

Ez okozhat valami bajt? Nem nyomodik nagyon a pici?

Köszönöm



2014. febr. 17. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kényelmes helyzetben ülni, és a későbbiekben biztos fel kell támasztani a lábadat (szerintem a 30. hét után) mert zsibbadni fog. Nálam nem okozott problémát az ülés, napi 9 órát ültem, a 38. hetet még végigdolgoztam.
2014. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 34. hétig 8 órás ülőmunkát végeztem, igaz én akkor álltam fel amikor akartam. Kb a 30. hétig semmi bajom nem volt, utána már nagyon szorított ülő helyzetben a ruha, hiába volt rajtam kényelmes kismama nadrág vagy szoknya.

A gyomromat is nagyon nyomta a hasam, így próbáltam hátra dőlve dolgozni.

Ha teheted, a 30. hét után már maradj otthon, hiába ülő munka és nem fizikai, nagyon kényelmetlen tud lenni.

A babának baja nem igen lehet, max neki is kényelmetlen a nyomorgás.

2014. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem mozogsz, így könnyebben alakulhat ki a sok üléstől aranyér, ami egyébként is viszonylag gyakorinak mondható annál a kismamánál is, aki nem ülőmunkát végez és elképzelhető, hogy a lábaidnak sem tesz olyat jót, illetve a derekadnak, hátadnak sem, lehet később, fájni fog a lábad, a hátad, a derekad.
2014. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából április végéig szeretnék dolgozni, akkor leszek kb 32 hetes, utána szabadságon leszek, aztán meg szülési szabin.

2014. febr. 17. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!