Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25ik hetben mehlepeny alul a...

25ik hetben mehlepeny alul a hataron van. Fog ez meg valtozni? Felek a verzestol es a lepenylevalastol. Valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Sokat fekszem, de ahogy utana olvastam a verzes sok nonel jelentkezett. 17 hettol a hataron van nem mozdult.

#Lepenylevalas
2014. febr. 17. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 17. héten teljesen fedte a méhszájat, később pár hétig határon volt, mostanra jó lett (28 hkm). Az orvosom azt mondta hogy a 28. hétig változhat, még van esély hogy a tiéd is elmozduljon, drukkolok!
2014. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen fedte a méhszájat.Sosem volt vérzésem vele, de a 35.héttől be kellett feküdnöm a kórházba , mert a 3. trimeszterben van leginkább esély a vérzésre

Programozott császárral szültem.

2014. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én a 17. héten véreztem is, majdnem befektettek, végül hazajöhettem a kisfiamhoz, de sokat kellett feküdnöm. Amíg nagyon határon van a méhlepény, tényleg nagyon kell vigyázni, leválhat a méhlepény, vagy csak egy része, amitől elvérezhetsz, baba nem lesz. Ha megteheted akkor feküdj, amíg csak az orvos azt tanácsolja. De szerintem el fog mozdulni a méhlepényed, hatalmasakat nő ilyenkor a baba is és a méhed is!
2014. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. De verzes csak akkor valoszinu ha a hatarnal van? Es ha teljesen rajta van akkor nem? Csak annyit mondott a doki hogy ha lenne kis verzes ne vegyek be magneziumot. De fekvest nem modott.de en fekszem. Es ha levalna a lepeny mit jelent hogy azonnal korhaz? Mennyi idon belul lehet megmenteni laa babat? Ha valaki pl 30 km,re lakik a korhaztol?
2014. febr. 17. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
2 . vagyok Nekem végig szednem kellett a magnéziumot.Nem értem miért mpndta az orvosod hogy ne szedd. ..Nem értetted félre? Ha vèrzès lèp fel, akár perceken is múlhat a baba élete. Nekem ezért kellett elővigyázatosságból befeküdnöm a kórházba 1 hónapra. Mert ha vèrzés van akkor azonnal sürgőségi császár lehetezt volna.
2014. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. és 3. vagyok, nekem is kellett szedni a magnéziumot. Amikor véreztem, akkor még takarta a méhlepény a méhszájat, azt mondták hogy tuti a császár, és hogy feküdnöm kell. Szerencsére elmozdult. Egyébként én is 30 km-re lakom a kórháztól, ráadásul Bp belvároson át kell menni :( Ha elkezdesz vérezni, akkor azonnal irány a kórház. Én anno szépen bevonatoztam és BKV-ztam, nem akartam este a férjemet és a kisfiamat is berángatni, de akkor nem tudtam hogy ez ilyen veszélyes. Csináltak UH-ot, és hazaengedtek. Pár héttel később a fogadott dokim ultrahangozott, és megállapította hogy még régebben valahogy levált a mellső fali méhlepényem egy darabja, és hátul megtapadt (szerencsére észre sem vettem, de lehet hogy a vérzés attól volt), és a kettő között kialakult egy amnion szalag, pont keresztbe a méhemen, amitől a baba nem tud forogni. 2 hete még nem nyomta a babát, tudott fejlődni, akár el is szakíthatja, de ez a szalag is sok veszélyt hordoz magában. Vigyázz hogy a méhlepényed egyben maradjon :) Ha nem mondta a dokid hogy feküdj, akkor biztos nem olyan súlyos a helyzet, max ha még a szülésnél is határon lesz a méhlepényed akkor császároznak.
2014. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!