Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után sikerült újra...

Mennyi idő után sikerült újra teherbe esetek a szülés utáni első mesi után, h tervezett a baba mikor próbálkoztatok, hogy összejöjjön az "ideális "korkülönbség?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 14-hónapos . Szeretnénk majd még egy babát,de úgy egy év múlva lenne jó ha összejönne és olyan három év korkülönbség lenne a két kicsi között. :) Vannak nagyobb testvérei már de ott több kihagyás volt mire ő megszületett igy úgy gondolom jó lenne egy korban közeli testvér is még neki . :) Három napja jött meg elsőre mióta őt megszültem de igazából még sokat cicizik. Mikor nem szoptattam szinte elsőre összejöttek a babák mindig bár nem is voltak tervezve de nagy csládot szerettem volna mindig is igy hát nm bántam eg percig sem . Most viszont ,hogy tudatosan szeretnénk és mndenképpen igy kicsi korkülönbséggel ,nem tudom mi a jó. Szoptatás alatt is azonnal összejöhet,tehát ráérünk még jövőre próbálkozni vagy igy ha szopizik még több idő kelhet szóval hamarosan hajrá.. :)Számunkra az ideális korkülönbség három év lenne mert még a kicsi rettentően igényel és nyilván a nagyobbakat sem hanyagolhatom el.
2014. febr. 17. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
A nagyobbakat is sokáig szoptattam tehát ha tehetem szoptatnék mig nem jön az újabb babuci .:)Azért kérdeztem igy ,hogy szoptatás mellett hogy s mint .
2014. febr. 17. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz én már nen szoptatok de már útban a kistesó:) 10hós a lányom és már 21hetes vagyok:)) majdnem 14hónap lesz köztük:))
2014. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nalunk 2 ev 9ho lesz koztuk. Januarban hagytam abba a szoptatast, bar elotte ket honapot mar ritkan szopizott. Oktoberben sikerult a baba, 4. probalkozos honapban ugy, hogy az egyik honapban sem szamoltam a napokat, es volt hogy hetente csak egyszer voltunk egyutt. Az elso babara 9 honapot vartunk. Szerintem nem attol fugg, hogy szopizik e a baba, attol meg elsore osszejohet. Ha rendszeres a ciklusod, van peteeresed raer meg kesobb probalkozni. Persze ezt te tudod, hogy mi a rosszabb, ha most mindjart sikerulne a baba, vagy ha tobb lenne koztunk mint 3 ev.
2014. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol utoljara ugy jott ossze a nagyobbak utan a kis radas negyedikunk, hogy egyszer nem vedekeztunk... Elotte a nagyobbacskaknalvsem volt sok ido.. Akkor sztem tan 8-10 ho mulva lenne idealis h hejjel kozel harom ev legyen , ugye? :) koszonom a valaszaitokat, es gratulalok!!
2014. febr. 18. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kis korkülönbséget terveztem, ahogy te. A kislányom az első próbálkozós hónapban összejött. A kistesó 13 hónap után. Most vagyok 20 hetes terhes, a lányom a jövő héten tölti be a 3-at.
2014. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nektek sikerult is:) folyamatosan vedekezes nelkul voltatok egyutt?
2014. márc. 29. 13:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoptattal meg ?
2014. márc. 29. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!