Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi időn belül...

Szerintetek mennyi időn belül szülök? Kihúzom 40. hétig?

Figyelt kérdés
37+4 hetes kismama vagyok, lepény lll.fokban érett, méhszáj c1111, baba szépen befordulva, pár napja jósló fájások

2014. febr. 18. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen értékeim voltam a 37.héten. :)

III.fokban érett lepény,c1111,baba már 32 hetesen befordult,és 36.héttől voltak jóslóim.

Végül 39+4 hetesen szültem,spontán, fájásokkal indult.

2014. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is egyeztek az adataim az előttem válaszolóval, a fiam is még a betöltött 8 hó előtt befordult, meg elég durva jóslóim voltak már 35-36. héten. És 38+6 hétre született meg a fiam - mensi alapú számítások szerint, de UH mindig jópár nappal érettebbnek mutatta. De amúgy az általad megadott adatok alapján sem tudni, mikor fogsz szülni, az is lehet, hogy napokon belül, az is lehet, hogy túlhordod, ha hagyják.
2014. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!