Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e a terhesség jele...

Lehet-e a terhesség jele egész napos hányinger?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kezdett émelyegni a gyomrom és még most sincs rendben. Lehet a terhesség jele?

2014. febr. 19. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Védekeztetek vagy nem?
2014. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha nem védekeztünk, akkor sem 100%, hogy babát várunk... -.-'

Sosem volt egész napos hányingerem, ezért ha lehet ennek a jele, veszek tesztet, ha nem, akkor nem. Ezért a kérdés.

Mindig reggeli rosszullétekről, hányásokról hallok, arról viszont nem, amit a kérdésben írtam. Egyéb ok nem jut eszembe.

2014. febr. 19. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez már sajnos a szánalmas kategória. VEGYÉL TESZTET... Ezernyi vírus van a levegőben, mostanában a hányós is, úgyhogy ne várd,hogy itt bárki megmondja hogy mi van. Nekem 6. héttől volt hányinger-hányás... TESZT! Ne sajnálj 500 ft-ot.
2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet persze,nekem 5.héttől fogva van egész napos hányingerem,éjszaka szűnik pár órára...vegyél egy tesztet.
2014. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vegyél tesztet, nekem is egész napos hányingereim voltak, nemcsak reggel napközben és este is. 10. héten vagyok és 5 kg-t fogytam a rosszullétektől.

2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen vegyél tesztet, mert az a biztos. Egyébként a hányinger csak kb. 1 hónap után jelentkezik, nem pedig rögtön. És van egész napos hányinger, ha tényleg terhes vagy. Én a 7. hétben vagyok, és ételre rá sem bírok nezni akkor sem, ha már marja a gyomromat az éhség. De enni kell, így le kell tudni gyõzni ezt valahogy.
2014. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hármas, nem értelek, mi a szánalmas? Egy normális kérdést tettem fel, amire normális választ vártam, nem azt, hogy itt bárki megmondja, hogy az vagyok-e vagy nem. A kérdés is úgy szólt, hogy "Lehet-e a terhesség jele..."


A többieknek köszönöm a válaszokat :)

2014. febr. 20. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell 100x megkérdezni ugyanazt? Tényleg szánalmas... vegyél tesztet és kiderül... istenem -.-
2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérlek szépen az a szánalmas, hogy napjában 20 ezer ilyen kérdés van... Ha felmerül a terhesség gyanúja valamiért szerintem egyértelmű,hogy tesztet csinálok.. Vagy csak a normálisok csinálják így?
2014. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Már ne haragudj, de Te vagy a szánalmas, aki mondod. Ha nem akarsz normálisan válaszolni a kérdésére, akkor lépj tovább! Hol van az itt leírva, hogy nem lehet többször megkérdezni ugyanazt?? Vannak olyanok, akik szívesen megkérdeznek másokat, és vannak, akik szívesen válaszolnak is! Ha Te nem, akkor ne válaszolj, hanem tartsd meg magadnak a véleményed.
2014. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!