Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19:hetes genetikai uh-n,...

19:hetes genetikai uh-n, megállapították h. Mindkét plexusban cisztikus felritkulás látható, szerintetek ez bajt jelez?

Figyelt kérdés
2hét mùlva kontroll vizsgálatra hívtak vissza, Afp,tripla teszt,tarkòredő,orcsont rendben.
2014. febr. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 hét múlva esedèkes vizsgálat fog erre váladzolni. Lehet rosszul látták és csak valami képalkotói hiba volt, vagy valami vanális folog ami késöbb elmúlik, ne aggódj addig, 2 hét alatt is sokat nö a bsba, biztosan jobban fogják látni, és kiderül hogy csak ijesztgetés.

Nem teljesen idevág, de nekem 25 évesen pár hónspos derékfájás miatt csináltak deréktáji röntgeneket, és azt fogtàk rá, hogy nyitott a gerincem sldó szakasza és hogy bármikor egy kis balesettöl is lebénulhatok... Elküldtek MR-re ahol persze töl rendben volt minden... De amig meg nem lett az mr tiszta ideg voltam... Néha egy rossz Uh vsgy röntgengép vagy egy rosszul beállitott kép sok aggodalomra adhat okot mikor nincs is semmi baj... Szóval várd ki a 2 hetet türelmesen és próbálj nem gondolni rá hogy valami bsj lehet!

Nagyon drukkolok!!! Írd meg majd mi volt!

2014. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál, nagyon bizakodom h.nem lesz semmigond a kis babómmal,nehéz nem gondolni rá, március 04-e még nagyon messze van :(
2014. febr. 23. 15:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam a genetikai kontrollon és minden rendben van, a cisztikus felritkulások eltűntek. :)
2014. márc. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!