Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alstt Rhinospray...

Terhesség alstt Rhinospray plus használható-e vagy milyen már orrspray, ami nem tengervizes, mert azok nem sokat érnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én végig használtam! Nem bírtam bedugult orral létezni!

Gondom nem volt belőle, szülés után úgy 3 nappal el is múlt az orrdugulás!

2014. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem a gyógyszertárban azt mondták, hogy nem, és mindegyikben azonos a hatóanyag, amit viszont nem lehet terhesség alatt.

Nekem is a tengervizeset ajánlották, ami olyan volt, mint halottnak a csók...

Így inkább tűrtem/tűröm, bár már nem jellemző az orrdugulás...lekopogom.

30 hkm

2014. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem az orvos megtiltotta, hogy orrcseppet használjak, egyedül a tengervizes -orrmosást- szabad alkalmaznom. egész éjjel megy a párásito, elötte kimosom az orrom tengervizes sprayvel, és kát párnát teszek a fejem alá. egyébként sem javasolja az orrcseppet, mindig azt mondja, hogy az nem tisztitja ki az orrot, csak az ereket huzza össze...
2014. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, én is 30 h km :)
2014. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15 hetes koromig én sem kaptam levegőt, de nekem se engedték se az orrcseppet, se az orrspay-t. Vettünk tengeri vizes spray-t, semmit nem használt, helyette kamilláztam (kb fél órára, de kidugult az orrom) plusz nagyon tudom ajánlani a borsmenta illóolajat. Azt kentem az orrom alá, köré, ami bár eléggé csípet, de ideig-óráig jó volt tőle...

Szóval kitartást :)

2014. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
oh igen a borsmenta illoolaj, azt én is szoktam cseppegtetni a párásitoba. fejfájásra is azt használtam
2014. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az Afrin orrsprayt lehet csak. Ebből mindegyik fajtát használhatod, nem csak a tengervizeset. Nekem Afrin comfort mentollal orrspraym van. Ezt még szénanátha esetén is lehet használni. Nagyon jó, egy fújás egész nap tart. Nekem is azt mondták először, hogy nem használhatok semmit, mikor meg voltam fázva, aztán a folyamatos orrdugulás miatt arcüreggyulladást kaptam. Akkor mondta az orvos, hogy hát orrsprayt lehet és kell is használni. Hivatalosan csak erre a fajtára van ráírva, hogy terhesség esetén alkalmazható.
2014. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok. Itt megnézheted a betegtájékoztatót, hogy dönthess a vásárlásról: [link]
2014. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok,legalább a 12.héttől használok orrspray-t mert nem tudok aludni éjszaka. Nekem a védőnő a nasivin sanft-ot engedte. Azt használom egész terhesség alatt.
2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!