Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen iszonyu hüvelyfájda...

20 hetesen iszonyu hüvelyfájdalmam van, tegnap este óta árzem. Veletek is volt ilyen? Nálatok mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Felhivtam a dokim, kérdezte van-e gombás fertőzésem mondtan nincs, csak feheres-sárgas folyás de nem viszket, nincs szaga. Azt mondta a derékfájástól lehet, vegyek be egy nospa-t ( görcsoldót) de tegnap óta nem fáj a derekam.
2009. dec. 11. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:
szia nekem is van folyásom de nincs szaga nem viszketek! söt kiderült nyitva van a méhszájam igaz én már31+4hetes vagyok de folyásra irtak fel kupot meg tabletát!inkább keresd fel a dokit!!!!nehogy gond legyen!!
2009. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!