Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Nálatok is...

34 hetes vagyok. Nálatok is van ilyen? Mi lehet az oka? Szinte minden nap befeszül a hasam ill szurkál a hüvelyem. Van hogy a derekam is elkezd fájni, úgy nűminha megakarna jönni.

Figyelt kérdés
Ezek csak néhány percig tartanak. Lehet még így folytatni a terhestornát?
2009. dec. 11. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ez lehet joslo fájás,mért nem kérded meg az orvosodat?
2009. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy ha görcsölget, akkor nem javasolja a tornát, de ha én szeretnék mehetek, ha amint görcsöl, keményedik, abbahagyom. Én nem kockáztattam+2100-as a méhszájam+nagyon sokat mocorog a babó és így nem annyira kényelmes tornázgatni, mert a sok mocorgástól nagyon keményedik a hasam.
2009. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok :) és egész éjjel keményedik a hasam és a hüvelyemben is szúrkálásokat érzek...Úgy néz ki általános tünetek ennyi idős várandósan...boldog babavárást...
2009. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Liza:

mindenkinek boldog babavárást:D

2010. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!