Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig birtad ki, hogy nem...

Meddig birtad ki, hogy nem teszteltél? Mikor lett pozitiv a teszted?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
30. napon vagyok, de nem merek tesztelni. Nincs még gyerekünk.
2014. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én annak ellenér voltam biztos abban, hogy nem vagyok terhes, hogy a kimaradt menstruáció napján már hánytam mindentől. Annyira görcsölt a hasam, hogy szó szerint TUDTAM, (tudni véltem), hogy meg fog jönni, még tampont is tettem fel, ha elmentem otthonról...


Így csak 8 nap késés után teszteltem, amikor is a férjem már meggyőzött róla, hogy biztos, hogy terhes vagyok (a férjem orvos, és ez most nagyon morbidul hangozhat, de annyira nem hittem benne, hogy terhes vagyok - azt mondták, hogy nem lesz könnyű spontán teherbe esnem - hogy a férjem megnézte otthon, hogy mekkora a méhem), és amikor mondta, hogy ez kb. a 6. hét vége, akkor mondtam, hogy okés, veszek egy tesztet. :D Délutániból is pozitív lett már akkor. :)

2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 babóca0129 ***** válasza:
Akkor teszteltem mikor gyanussá vált, hogy nem jött meg. 1 hónap mután. 2013. árpilisában volt meg utoljára és május végén csináltam tesztet. Akkor pozitív lett. Ha úgy gondolod tedd meg nem várj, rosszabb a bizonytalanság. Bártorság hozzá.
2014. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lcs ***** válasza:
nem várt után egy héttel teszteltem mindkét gyereknél.
2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az elsonel nemvart napjan negativ, masnap reggel mar halvany pozitiv.

A masodiknal nemvart elott 3 nappal negativ, ajandek lett volna, a kovetkezo nap napkozben mar mintha pozitiv, ujabb nap mulva delutan mar pozitiv.

En mindketszer tudtam, hogy terhes vagyok, mert a hasszurkan kivul hianyzott minden egyebb mindjart megjon tunet

2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aznap, mikor nem jött meg reggel. Egyszerűen úgy keltem fel, hogy tudtam, hogy terhes vagyok. Ezt megérzi az ember, ha képes megkülönböztetni a megérzést a vágyaitól.

De sajnos nem maradt meg. :)

És sajnos ezt is érzetem, hiába mondogattam, hogy nem lesz baj. :(

2014. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is rövidebb ciklusaim voltak, de soha nem napra pontosak. És volt, hogy 22 napra jött meg, de olyan is, hogy 30-ra. Így mikor nem jött meg, kivártam az utolsó menzeszem első napjától számított 31. napot és akkor teszteltem. De akkor már a délutáni teszt is erős pozitív lett. Másnap reggel még biztos, ami biztos alapon csináltam még egyet, az is természetesen pozitív lett. Már 3 éves is elmúlt a fiam.:)
2014. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31. napon teszteltem, és pozitív is lett a teszt. :)
2014. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemvart napjan delutani pisibol 2x halvany pozitiv. En is ereztem, hogy terhes vagyok! 28hkm
2014. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 4 nappal halvány pozi lett.Másnap egy másik fajta negatív.Vettem még pár tesztet,a pozi volt jó.:-)
2014. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!