Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12. heti uh-on. Mit...

Ma voltam 12. heti uh-on. Mit jelenthet a leleten ez a mondat: "A vastag hasfal miatt korlátozott dg. értékű"?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy minden rendben van, de azt nem tudom, hogy ez a fenti mondat mit jelenthet vajon? Van-e jelentősége? Nem kérdeztem rá.

Van köztetek olyan, akinek szintén írtak ilyet a papírjára?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. febr. 24. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

korlátozott diagnosztikai érték, tehát nem biztos, hogy mindent jól látott

hüvelyi uh-t nem csinált?

2014. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem csinált hüvelyit?


Én nagyon nem vagyok hüvelyi uh párti, itt többször le is írtam, hogy miért, a férjem orvos, stb. stb., soha nem is engedtem, de már az első uh-n is látszott a világon minden hasin, ha nem látszott volna, a 12. hetin KELL hüvelyi. Én megnézetném valakivel, aki tud hüvelyit nézni, bár több, mint valószínű, hogy ettől még minden oké.


Egyszerűen csak furcsa.

2014. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa, hogy így nem csinált hüvelyit.


Nem mész kombinált tesztre? Ott is csinálnak ultrahangot!

2014. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem, nem csinált hüvelyit. Ez az uh amúgy pontosan a kombinált teszt miatt volt, azt csináltattam meg ma.

A saját orvosom is nézett hasi uh-gal 6 hetesen és 11 hetesen, ő nem mondta, hogy vastag a hasfal, vagy nem látszódik minden, de ő nem mért adatokat 11 hetesen, csak mutogatta nekem, hogy ott a keze, lába, meg a szívműködést nézte.

2014. febr. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!