Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak még olyan kismamák...

Vannak még olyan kismamák akik nem adatták be a vakcinát? Csak az írjon akit érdekel!

Figyelt kérdés
Én szentül megvoltam gyözzödve arról hogy nem kell de már mindenki azt mondja mégis.Kérlek írjátok mellé hogy honnan írtok.
2009. dec. 11. 14:03
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
78%
Én Debrecenből írok, és 7 hetes km vagyok. Tegnap beszéltem a dokimmal, aki azt mondta, hogy oltassak nyugottan akár az első trimeszterben is. Én visszakérdeztem, hogy ő tényleg javasolja-e az oltást, mire a válasz az volt, hogy azért javasolja, mert a WHO is javasolja. Azonban azt is mondta, hogy az egyetemen úgy tanítják, hogy kismamákat semmilyen oltóanyaggal nem olthatnak! Na ez is elgondolkodtató, hiszen akkor most mi van? Szerintem a dokik - most hogy felelőségre vonhatóak, ha nem ajánlják - inkább azt mondják, amit mások hallani akarnak és nem a saját véleményüket. Én az első 16 hétben biztosan nem oltatok, majd utána elgondolkozom a lehetőségen, de addig marad a megelőzés.
2009. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
74%

16+4hetes kismama vagyok.A férjem Bécsben dolgozik,szüleim Szlovákián élnek....érdekes,ott sehol nem fújják fel ennyire a dolgot.12hetes vizsgálaton majdhogynem le akart beszélni a dokim az oltásról,tegnap meg majdhogynem kötelezett...azzal érvelt,hogy a WHO így,meg úgy.Kérdeztem is tőle,garantálja hogy nem leszek beteg?Hiszen volt már rá precedens,hogy az oltás megvolt és mégis intenzívre került.Meg hogy a babámnak sose lesz tőle baja?Erre az volt a válasza:a mai világban mire van garancia?

Na így oltassak?!?NEM!

védekezünk,sok grapefruit,citrom(teába),narancs,mandarin...fokhagymás bundás kenyér.És a 13hónapos fiammal nai min.2x fél óra/óra séta.

És még egy érdekesség,ha érdekel olvassátok el:


[link]

2009. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
53%

19:02 vagyok.

kimaradt,hogy Győri vagyok

2009. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
62%
Én Pest megyéből írok. 8 hetes vagyok és nem oltatok. A minap voltam a kórházban vérvételen és akik a vért levették mind maszkban volta. Ha oltattak akkor nem kéne maszk nem?
2009. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
62%
Szia én se oltatom be magam!És a családba senki!Esszük a c vitamint az immunerősitő teát!Mi kismamák a csipkebogyó hibiszkusszal az nagyon jó a többiek meg igyák a csillagánizs teát!Ha nem szégyelled meg vegyél fel maszkot:)Én ezt teszem!Pl ha a kisfiammal megyek dokihoz még neki is felkötöm a maszkot!!!Az igaz hogy megnéznek de ahogy elnézem nem sok anyukának jut az eszébe!!!Szerintem ez felelőtlenség!!!
2009. dec. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
53%
22 hetes debreceni kismama vagyok, a harmadik babánkat várjuk és mi sem oltatunk! Nagyon sokat vaciláltam pedig rajta, de az ösztöneim azt súgják, hogy NE! Átvészeljük ezt az időszakot valahogy.... Azért borzasztó nem, hogy ez az egész cirkusz így beárnyékolhatja életünk legboldogabb pillanatait?!
2009. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
62%
Így ahogy mondod, beárnyékolja a boldog napjainkat rettegéssel, én sem oltattam, de úgy vagyok vele, tovább kell lépnünk, és kicsit úgy érzem, a veszély is múlófélben van, már nem is idegesítem magam annyira ezen. Minden fontos óvintézkedést megteszek annak érdekében, hogy mindenféle vírus elkerülje a családom!
2009. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát én is ugy vagyok vele hogy ez az egész terhességet beárnyékolja sajnos.
2009. dec. 12. 14:50
 39/47 anonim ***** válasza:
83%
14 h km vagyok és én sem fogok oltatni. Pest megyei vagyok és tanítok több osztályban. Ennek ellenére nem oltatok! Egyébként nálunk sincs nagyobb járvány mint az rlmúlt években. Megpróbálok magamra odafigyelni, nem közelmenni senkihez, sav. káposztát enni meg sok gyümölcsöt. Jó babavárást! (Ezelőtt sem oltattam be magam semmi ellen.)
2009. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
62%

29 hetes debreceni kismama vagyok.Konkrétan nem mondanak a dokik se semmit, de annyit sikerult belole kihuznom, hogy a legtöbb kismama nem kéri az oltást.Bízok a megérzésemben, remélem hamar vége lesz ennek az egésznek!

Boldog babavárást!

2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!