Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha egy honapra kihagyom a...

Baj ha egy honapra kihagyom a terhesvitamin szedeset?

Figyelt kérdés
25 hkm

2014. febr. 25. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem gond ha az étkezésedre kellően odafigyelsz!!16hkm :)
2014. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én a 12. héttől csak gyümölcsöt eszek. Semmi baj nem lesz, ha kihagyod a terhesvitamint, mamám sem szedett, és 6 egészséges gyereket szült :)
2014. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem baj, nem is javasolják végig szedni. Sőt, van olyan orvos, aki egyáltalán nem javasolja.

Én is maximum a 30. hétig szedem, de már most is csak kétnaponta.

Magnéziumot azért szedj, főleg, ha vannak görcseid, keményedéseid!

21 hkm.

2014. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy hónap nem gond. Max addig tőled szívja el a baba a számára szükséges vitaminokat.
2014. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én lányommal 1. perctől szedtem a 8. hónapig.Addig minden nap hánytam..azt mikor befejeztem a THV szedését abba maradt..

Úgy hogy amikor a fiammal lettem terhes, 9 hónapra hagytam abba a THV szedését, inkább változatosan étkeztem, és csak vasat szedte és magnéziumot pluszba.Mondanom se kell, hogy az első pár hónap rosszullétei után semmi más bajom nem volt.

2014. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem gond, max a magnéziumot pótold közben.

Csak kíváncsiságból megkérdezhetem miért épp egy hónapra?

2014. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert adodott egy kis anyagi problemank es annyi penzunk maradt hogy a kovetkezo fizetesig enni tudjunk! Tudom hogy nem kene idegeskednem de most rettento sok a stressz! A vitamin eleg draga es ha nem gond mellozom arra az egy honapra! Magneziumot szedek mert kemenyedik a hasam es gorcsolok de a vitamint most nem tudom megvenni
2014. febr. 25. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer már volt egy hasonló kérdés.Akkor is sokan írták hogy nem gond!!Lehet az nem te voltál kedves kérdező. De nyugodj meg nem lesz az égvilágon semmi bajod. Almát legalább egyet igyekezz minden nap enni.Kitartás ennek a hónapnak is vége lesz.
2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Semmi bajod nem lesz. Én első terhességemnél a 25. hétig szedtem, utána a doki is mondta, hogy felesleges mert csak a gyereket fújja fel. Most a második babával a 12. hétig szedtem.
2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagyon sokat segitettetek :)
2014. febr. 25. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!