Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik hogy vagytok...

18 hetes kismamik hogy vagytok, mekkora a pocak, hízás, mozgások?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én köszönöm jol vagyok,18+1 vagyok ma(elvileg,mert hát ugye semmi nem 100%):D én eddig 3kg-ot hiztam. mivel eleve telt vagyok(90kg-al kezdtem),ráadásul alma tipus(törzsön, pocin a feleslegem nagy része)aki nem tudja még nem veszik észre az állapotom, de én már a ruháimon nagyon is érzem:))néha biztos vagyok benne hogy az ő mocorgását érzem,de aztán napokig semmi, szoval én még nem vagyok benne 100%ig biztos, hogy ő az:) de semmiről nem vagyok/unk elkésve, pár hét mulva már biztos intenziv lesz,és rendet tesz odabent:DDD

veled mizujs ilyen téren amiket kérdeztél?

2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
17+1 hetesek vagyunk. Minusz 6 kilónál tartok, a pocim szépen kerekedik. Néha nagyon feszül, görcsöm nincsen. A közérzetem jó, bár 3-4 napja néha öklendezem. A mocorgás... :) Ez a nagy bajom nekem. Mintha érezném, de sajnos nem vagyok biztos benne. Tegnap este mintha határozottabban és ma is, de a mai nagyon oldalt volt, így lehet, hogy mégsem Ő volt az. Veled mi a helyzet?
2009. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!18+5hetes vagyok:)két hete mocorog pedig első baba:)a pocakom óriási és 6kilót híztam már:)de nem bánom!!Nagyon boldog vagyok!és már azt is tudom hogy kisfiam lesz:)te?hogyvagy?
2009. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
17+5 vagyok, másfél kg-ot híztam és még sajna nem érzem Őt! Full érzékeny vagyok 1 hete újra, sírok ha kell, de nem fáj a lelkem, azért teszem mert megkönnyebbülök tőle. Múlt héten hánytam 1x, de ezen kívül tökéletesen érzem magam!!! CSak ez a fránya hangulatingadozás elmúlhatna és érezném már az én Drágámat! Te hogy vagy?
2009. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 18 hetes vagyok pontosan!84-kg-val kezdtem és csak 1 kg hiztam!A hasam nagy!Mivel nekem a 4.babám én már 11 hetesen éreztem az én drágámat!De most már ugy focizik!Én nagyon érzem!De ha odateszitek ovatosan a pocakotokra esta a kezeteket akkor lehet hogy érezni fogjátok ahogy mocorog!!!:)Próbáljátok ki!

2009. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 17+5 vagyok,és egész jól érzem magam.Nekem is mocorog már Kincsem,kb 1 hete érzem niztosan,sőt a héten kaptam már 3szor kis rúgást is:-))A hangulatváltozás nálam is megvan,a múltkor azon sirtam el magam,hogy a gyerekek várták a tvben a mikulást,és olyan édesek voltak:-)))Belegondoltam hogy hamarosan nálunk is ez lesz majd:-)Mi nem tudjuk még mi a neme ,sajna,remélem a jövő héten kiderül a 18 hetes uhn.
2009. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Utólsó vagyok,azt elfelejtettem hogy 4kg jött fel eddig.Te hogy vagy,kedves kérdező?
2009. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, még nem híztam. Nagyon picit látszik a pocim. Én már érzem a Picit. Nagyon szereti a csokit és ha úgy gondolom, hogy ma még nem éreztem, akkor eszek 2 bonbon szemet és máris kalimpál.
2009. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi kérdésed, én is jól vagyok:)

Mivel túlsúllyal kezdtem 1kg-t híztam eddig, pocak csak azok számára látható, akik ismernek és tudják milyen/mekkora volt előtte, ismeretlenek nem mondanák meg hogy babás vagyok:)

Mocorgást már 1,5 hete érzek, egyre aktívabban, persze vannak olyan napok amikor kevésbé:)


18+5 km

2009. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én biztos vagyok a mozgásban, és már kerekedik a hasam...várom az ultrahangot szerdán szóval bízom benne hogy minden rendbe van, hízni szerintem nem híztam...sőt.

mindenkinek áldott babavárást...

2009. dec. 12. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!