Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami amivel csökkenteni...

Van valami amivel csökkenteni lehet a reggeli rosszulléteket?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, de szörnyen rosszul viselem a reggeli rosszulléteket, amik már majdhogynem egész nap tartanak. :( Van valami ennivaló,innivaló, bármi amivel jobban viselném? Ti hogy viselitek?
2014. febr. 28. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem attól volt jobb, hogy kiraktam ez zacsi háztartási kekszet az ágy mellé, és még mielőtt felkeltem ettem pár szemet, kicsit még az ágyban maradtam és csak utána keltem ki az ágyból.
2014. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egész napos volt a rosszullét. Nekem a hideg cola segített. Nem örültem, nem szoktam colát inni, de csak ez segített, persze nem liter számra ittam, 1-2 deci reggel és így tudtam enni utána egy kis háztartási kekszet vagy ropit. 6-tól 11-ig hétig volt így, utána fokozatosan jobb lett és a 13-14. hétre elmúlt.
2014. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem a narancs az bagyon jol bevalt!
2014. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki, Neked mi fog használni. Nálam az első terhesség volt ilyen 24-órás reggeli rosszulléttel tűzdelt a 20. hétig...

Nálam ami bevált: reggel felkelés előtt hideg kefir, nap közben korpovit keksz, hideg citromos víz kortyonként. Továbbá amitől nem voltam rosszul: narancs, húsleves leve, illetve a nagyon durván egészségtelen, csupa ízfokozó zacskós csípős tésztás levesek (azok a kínaiak) - ez utóbbit próbáltam korlátozni, de borzasztóan kívántam.

2014. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ott volt a kekszes zacsi az éjjeli szekrényen. Amint felébredtem, ettem párat, és csak utána pár perccel keltem fel az ágyból. Így viselhető volt. A B6 vitamin nagyon jó, illetve állítólag a füredi lúgos víz, az orvosom mindig ezeket tanácsolta.
2014. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!! Kipróbálom ezeket!
2014. febr. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!