Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák ki tudja a...

20 hetes kismamák ki tudja a baba nemét? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21+2 vagyok most. Kisfiam lesz. Nagyon jól vagyok, kisebb derékfájdalmat leszámítva. 14. hétig egyfolytában émelyegtem, de most már minden ok.
2014. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

21+3 vagyok, kislányom lesz. Én is a 14. hétig émelyegtem, mint az előttem író.

Néha le kell pihennem, mert a 14 hós kislányom eléggé lefáraszt, de ezt leszámítva jól vagyok. :)

És Te, kedves kérdező?

2014. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En pont 20 hetes vagyok es kislanyunk lesz.12.hetig emelyegtem,de mostanra nagyon jol vagyok :)
2014. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 hetes kismama vagyok, kisfiam lesz. Nagyszerűen érzem magam, végre sokat mocorog a babám, nő a hasam, szuper várandósnak lenni. :)

Mondjuk most jut eszembe, hogy néha nehézlégzésem van, háton már nem nagyon alszom.

2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagyis hanyatt :)
2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20+4 hetes vagyok nekünk is kisfiúnk lesz. Hát én még sajnos mindig émelygek,fáradékony vagyok, mivel lefáraszt a 2 éves kisfiam :) amugy minden rendben van :)
2014. febr. 28. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

20 hetes és 2 napos vagyok,fizikailag jól érzem magam, még kicsit bizonytalankodnak az orvosok a baba nemében,de elvileg kislány

Jövő héten kedden megyek genetikai uh kontrollra,mert láttak a plexusban cisztikus felritkulást és ellenőrzikh.felszìvòdott-e. Eléggé aggódom emiatt

2014. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!