Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltoztak a kérdezők?

Megváltoztak a kérdezők?

Figyelt kérdés
Mi történt "mostanában"? 1 éve voltam terhes, akkor sokkal "értelmesebb" válaszok jöttek, illetve a kérdezők sem tűntek el a végén? És mintha olyan kevesen lennénk?! Valahogy nemtudom.. Vannak bizonyos stílusok, amiket fel lehet ismerni, hogy "biztos ugyanaz a személy válaszol". Vagy csak én futottam bele itt is, Szülés, és teherbeesés kategóriákban is sok olyan kérdésbe, ahol a kérdező eltűnt?
2014. márc. 2. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat igen...Azt en is eszre vettem,hogy altalaban a "vajon terhes lehetek",vagy hozza hasonlo kerdeseknel eltunik a kerdezo.En arra gondoltam hogy talan megis megjott neki,vagy nem ugy alakult ahogy o szerette volna,es ezutan nem latja ertelmet tovabb a kerdesenek.

Azt nem tudom,milyen volt 1 eve itt a gyk-n,de azt tudom,hogy sok olyan kerdes van amitol felall a szor a hatamaon,es annyira faraszto,hogy nem is veszem a faradtsagot,hogy megnyissam.

Es igen...azt is nagyon birom,amikor a kerdezo 5 fele keppen teszi fel ugyanazt a kerdest,csak kicsit atfogalmazza.Mondjuk sokszor elszakad a cerna itt a lanyoknal,es kiosztjak az illettot.Na azokon nagyon jot szorakozom! :)

2014. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem mikor valaki egy fontos kérdést tesz fel, mondjuk valamilyen problémája van, és jó szándékból ír az ember, esetleg hasonló helyzetben van, és még csak válasz sem érkezik. Vagy a személyes tapasztalatra kérdező kérdésnél mikor az ember válaszol, és lepontozzák...
2014. márc. 2. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk én a pontozást a mai napig nem értem hogy megy :D kétlem hogy egy zöld kézzel lenne 100%-os a válasz... nem tudom mennyi kéz kell hogy annyi legyen bár én ezzel nem is szoktam foglalkozni... én se szoktam senkit pontozni, engem ha akarnak pontoznak ahogy a válaszolóknak tetszik :) a "vajon terhes vagyok" kérdéseket már én se nézem meg... nekem a "nem vártam" szótól áll fel a szőr a hátamon :D egyszer egy kérdező már menstruáció előtt 1 héttel tudni akarta a választ, mert hát neki jelei voltak!!! akkor azért "beszóltam" hogy legalább azt várja meg megjön-e neki... jól le is hurrogtak hogy lehetek ilyen bunkó, mert hát ha már eltelt 12 nap az aktustól akkor igenis kimutatja a teszt meg lehetnek jelei... persze 1 héttel utána írt a kis csaj hogy megjött neki... de persze én voltam a rossz :))) de ezekkel már én sem foglalkozom... az hogy valaki eltűnik: lehet álkérdező aki csak azért tesz fel kérdést, hogy pörögjön az oldal...
2014. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!