Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki visz kontost a kórházba?

Mindenki visz kontost a kórházba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak aki akar. Én vittem.
2014. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Én vittem, nagyon praktikus volt.

A kórházi hálóingek többségéről hiányzik a gomb, ha nem vigyázol kilátszik a melled, ezért praktikus (saját hálóinget nem éri meg vinni, mert csak összevérezed).

Jó volt a zsebek miatt is, belefért a mobilom és papírzsepi, valamint ha kimentem a folyosóra a látogatóimhoz, mégsem mindegy, hogy hálóingben fogadom őket, vagy van rajtam egy normálisabb köntös is, nekem így jobb volt.

2014. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 lcs ***** válasza:
100%
érdemes vinni, de nem kell a tipikus, frotír vagy plüss mert az baromi meleg, hanem csak egy "veddfelke" könnyű vékony anyagú, akkor 3/4es ujjú, mert abban nem sülsz meg :)
2014. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 lcs ***** válasza:
100%
bocsi...akár 3/4-es ujjú-t akartam írni...
2014. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szólt érte a nővérke ha nem volt valakin és úgy sétált a folyosón
2014. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ez alap, nem sétálgatunk a folyóson anélkül a többi ember előtt.
2014. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon praktikus
2014. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vittem, itthon sem hordok. A kórházban melegítőben/rövidnadrágban és pólóban voltam szülés után, csak éjjelre vettem fel a kórházi hálóinget.

Igaz, én mindkétszer tavasszal, jó időben szültem. De szerintem télen is inkább egy kardigánt vennék fel ha fáznék, én spec nem szeretem a köntösöket.

2014. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Esztu81 válasza:
100%
Én vittem, de végül csak a fejem alatt használtam, mert baromi lapos volt a kórházi párna :). Na de komolyra fordítva: a szobában marha meleg van a legtöbb esetben a picik miatt (szerintem akkor is, ha nem bababarát a kórház, mert hát akkor is kiviszik azért etetni - én mondjuk babás szobában voltam, végig velem volt, éjjel-nappal). Szóval ott nem igen fog hiányozni. Hálóinget én vittem egyet, amit nem féltettem a szüléstől, mehetett utána kukába, meg két másikat váltásnak, amit éjszaka hordtam. Napközben pedig melegítőfelső, és naci... :) De ha napközben is hálóingben vagy, azért jó , ha van fölötte "veddfelke". :)
2014. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én vittem, de felesleges volt. Baromi meleg volt az osztályon. Ha hosszú háloinget viselsz, akkor nem hiszem, hogy bántja valaki szemét, ha úgy sétálsz a folyosón.
2014. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!