Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok egy...

21 hetes terhes vagyok egy hónapja kezdett mozogni a hasamba a baba, eddig mindennap mozgott. Baj hogy ha kb. egy vagy két napig nem mozdult meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, szerintem egy-két nap még belefér.
2014. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm.
2014. márc. 3. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 25. hetes vagyok, nekem még nem volt hogy ne éreztem volna egy napig. De én is megijednék. Ha nincs szívhangfigyelőd otthon, menj le a védőnődhöz, hidd el, nem te leszel az első aki emiatt megnézeti nála a szívhangot.
2014. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig megpöcköltem kicsit, h mozogjon. Engem nagyon idegesített, ha nem éreztem/érzem ficeregni (bár az enyém éjszakai lény, napközben csak egyet-egyet mozdul, éjjel már felébreszt)

25 hkm.

2014. márc. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!