Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érdeklődnek jobban a...

Miért érdeklődnek jobban a férfiak, mióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem problémaként írom, csak nem igazán értem a jelenséget. Mióta terhes vagyok, látványosan jobban megnéznek a férfiak. Eleinte még betudtam annak, hogy a mellem megnőtt - de most már akkora a hasam, hogy a mellem is eltörpül mellette.


Mosolyognak, bámulnak - sokkal többen, mint a terhességem előtt. Munkahelyen, utcán, öltönyöstől a munkásig.

Mi lehet ennek a pszichológiája? Azt hittem, hogy a terhes nő pont, hogy kevésbé vonzó a férfiak számára.


2014. márc. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi számára egy terhes nő vonzó és becsülendő. Talán ezért :)
2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát engem sokkal jobban megnéztek terhesség előtt, most már úgy néznek rám mintha 70 éves lennék :D persze nem bánom, és megértem pedig vékony, csinos kismama vagyok.

Talán te vagy sokkal boldogabb, mosolygósabb és ezt érzik meg rajtad. Két ember nem feltétlen csak vonzalomból nézi meg egymást, nekem jól esik fiatal, jó kedvű, mosolygós srácokra néznem (nőkre is).

2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán híztam saját "zsírra", de inkább elgyötört fejem lehet, mert egyre nehezebben viselem a napi 10-11 óra munkát a harmadik trimeszterben. Tehát ezért sem értem.


Természetesen a gyereknek örülök, de nem vagyok az a típus,aki ilyenkor másfajta tudatállapotba kerül - napközben néha órákig eszembe se jut, hogy terhes vagyok.

2014. márc. 4. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. szerintem ez a "bekapta a legyet" nézés. a férfiak egy része bunkó, sajnos, másik része meg terhes nő fetisiszta. és vannak a többiek, szerencsére tényleg többségben, ők jól viszonyulnak és nem bámulnak meg.
2014. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak perverzek, én is észrevettem :)

biztosan kivirultál, meg ahogy írod, a mellbőség... :)

ha jól esik, sütkérezz benne, én valahogy megszűntem egy kicsit várandósság óta nőnek lenni, anya vagyok elsősorban, de mondjuk már kezd előjönni a női oldalam ismét...

használd ki a filinget :) (még akkor is, ha kicsit perverznek tűnnek az ilyen fickók) :)

2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!