Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj h 16hetesen nem igazán...

Az baj h 16hetesen nem igazán érzem h terhes vagyok? Kicsit túl aggodom féltem a babám :/

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére ma már vehetsz otthonra is magzati szívhang figyelőt. Nem olcsó, de a nyugalmat megéri. Később is jó, ha fél napig nem érzel mozgást csak meghallgatod a szívét, és a Tied is megnyugszik. :)

Amúgy normális, hogy most nem érzel semmit, de nem tart már sokáig.

2014. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok és testileg nyilván,de lelkileg annyira nem érzem, hogy terhes vagyok, pedig már a 3.

Gondolom te inkább azért aggódsz, mert nem tudod mi van vele, mert még nem érzed mozogni, nyugi hamarosan mozogni fog, ha nagyon aggódsz akkor megéri beruházni egy szívhang figyelőre. Nekem az első kettőnél nem volt és nagyon aggódtam most vettem és olyan jó volt behallgatni néha :)

2014. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én is így vagyok ahogy te csak már 147 hetes. A doki 12 hetes-en látott minekt utóljára legközelebb 20 hetesen kell mennem :( Szóval én is rendesen ki vagyok.Szóval tudom milyen érzés. A szívhang figyelőt eddig csak halogattam de most már megveszem mert ki leszek mire a végére érek a terhességnek.Ráadás akatunk menni 18 hetesen 4d-re de nem kell nekik a pénz mert még ők okitottak ki hogy még korai...mondtam akkor be lehet kapni a****. HA megteheti az ember akkor nem is értem főleg hogya kismamákból élnek. NA mindegy kitartás kdves kérdező neked is és igyekezz a legjobbakra gondolni!!Boldog babavárást.
2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*147 bocsi 17 akart lenni :)
2014. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szívhang figyelőt megvásárolni vagy bérelni lehet.normális amit érzel
2021. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!