Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudom, hogy mit csináljak (? )

Figyelt kérdés

nem tudtam,hogy kisbabát várok.

rengeteg advil ultra fortét szedtem fejfájásra,napi kettőt.

Amikor kiderült,hogy babám lesz,6hetes voltam.

8hetes vagyok most,az uh-n eddig rendben volt minden.

nagyon félek,hogy a 12hetes uh-n gond lesz.

mit tanácsolnátok?

vetessem el a babát?

tanácstalan vagyok és félek


2014. márc. 7. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis....Ne gondolj butaságokra. A fő,hogy most már tudod és ne szedj be semmi olyat,amit nem lehet! Ne aggódj,nem lesz baj. :)
2014. márc. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Panadolt lehet szedni terhesen, nem gondolnám, hogy az advilt esetleg nem. Mármint nem egy antidepresszáns vagy valami komoly gyógyszer.

Nekem kellett terhesen szednem egyszer panadolt, mert belázasodtam, meg kaptam is egy gyószert mert nagyon megfáztam, akkor voltam lázas is. MOndjuk tudta a doki,hogy terhes vagyok, nyilván olyat írt fel amit lehetett szedni. Szóval van akinek terhesen is kell szednie valami gyógyszert.

A betegtájékoztató ne legyen alap, nyilván terheseken nem kísérleteznek, így nincs adat.

Ha mész a dokihoz mindenképpen említsd meg neki,de nem hinném ,hogy az elvetetést tanácsolja. Amikor mész genetikai tanácsadásra ott is mond, ott majd biztos tudják mire figyeljenek ilyenkor.

Ráadásul ilyenkor még nincs is összeköttetésben veled, nincs köldökzsinór, nem hinném,hogy ártottál vele.

2014. márc. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, nehogy elvetesd szegényt :(
2014. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 8. hétig nincs is összeköttetésed a babával, semmi baja nem lesz. Én flectort és társait szedtem, ahhoz képest az advil az cukorka. Semmi baja a babámnak.
2014. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 7. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy elvetesd, semmi baja nem lesz az Adviltól, nézz utána mely gyógyszerek veszélyesek a babára, meg fogsz lepődni, nem sok van. A terhességem betegséggel kezdődött, én is Flectort kaptam ahogy az előttem író, én is meg voltam ijedve, a kislányom 3 éves múlt azóta és teljesen egészséges.
2014. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elvetesd, nem ártottál neki!


Nyugi, minden rendben lesz!

2014. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jóval később alakul ki a kapcsolat az anya szervezete és a magzat között.. akkor is átmegy egy nagy szűrőnmire elér a babához. Szóval tuti nem ártasz neki. Egyébként meg hát szomorú meg minden, de ha egészségtelen a magzat, akkor úgyse marad meg, szóval ne vetesd el, mert aztán úgy megbánod, mit semmi mást az életben.. nem beszélve arról, h egy vetélés nagyobb kockázatot jelent a következő babára, mint pár szem fájdalomcsillapító az előzőre.
2014. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!